Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Vodila se rasprava o tome... Muškog je roda kol'ko ja znam

  2. valdemare, da je ženskog, jebeno bi bila nacrtana baba sa brkovima, a ne deda. ne zam kako ti je palo na pamet uopšte da postoji mogućnost da je ženskog.

  3. Pomislio je da nije shemale, što se čudiš, mi smo svjetski ljudi...

    EDIT: A i surovi, okle ti znaš što je ispod glave njemu

  4. @Surovi
    Znam ja da je muškog, ali tri četvrtine piše OVA Vukajlija. Banujete za svašta, a za promenu pola sajta bole vas uvce. Eeee....

  5. Nemam nikaka pitanja al samo recite kaizenu da izmeni ktitor stranicu ako ovo važi tamo i dalje piše "pristup svom groblju"

  6. Ja počeo da dajem po dve ocene na istu defku. Neki bag. Ali uglavnom lupam minuse pa mi i nije žao lolo.

  7. Ja hteo da prijavim -> http://vukajlija.com/necastivi/290512 za brisanje, jer je plagijat, kad ono, ne radi više tema. Šta sad da radim?

  8. Imam jedno pitanje: Ako modu saspem svu familiju u PVT-u, oce me banovati on?

  9. Deee si Micy? Nemo tako neg mi odgovori! I da te pitam, sta da uradim za jedan ban od jedno 15 dana?

  10. evo ja cu da ti odg. odradi neki hejt zesci

  11. Не би требало да те банује јер су то приватне преписке које нису наш домен, поготово а модератором, који треба да има већи праг толеранције на увреде и шта ти ја знам.

    I da te pitam, sta da uradim za jedan ban od jedno 15 dana?

    Што се мене тиче, довољно си урадио досад. :)
    Не знам шта све, то је релативно. Ако хоћеш да будеш банован на 15 дана, бановаћу те.

  12. Ако хоћеш да будеш банован на 15 дана, бановаћу те.

    Зар се то не коси са "Нема бановања на сопствени захтев, буди мушко па издржи да не долазиш" политиком коју модератори форсирају?

  13. Лоле, ја то не форсирам, можда неки модератори да. А понајмање се бавим политикама у модерисању. :)

  14. Ништа Мулуце против немам, ја сам први који подржава бановање Слобе :)

  15. Imam pitanje. Ja sam prost čovek, i voleo bih da znam šta znači termin ''LUCIDAN''. Kad se koristi? Kontam da je neka budnost, ali ne ona budnost kad ujutru češkaš jaja i jedeš paštetu nego neko zajebano stanje svesti... http://vukajlija.com/usrale-su-te-muve/301716 Šta je ovde lucidno?! :) Nije sramota pitati. lololo

  16. Стефане то се пита на овој теми:
    http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje

  17. Vidim da je Milica aktivna na ovoj temi, a ona je komentarisala defku, tako da očekujem njen odgovor. Nisam imao nameru da spamujem.

  18. А да ниси искористио тему да изрекламираш дефиницију? :))
    За шта ти служи интернет и гугл на истом?
    Зависи од контекста, луцидност може имати више значења. То је као неко отрежњење, свесност, рационалност. Луцидни снови - снови у којима си свестан да сањаш.
    Ја сам конкретно мислила на деду, који је отресао клинца неочекивано, јер су деде у примерима обично неке млитаве, пензионисане, непокретне, сенилне ђоке :)

  19. А да ниси искористио тему да изрекламираш дефиницију? :))

    Ako tako misliš, zamolio bih te da obrišeš definiciju.

    Kul. Hvala na objašnjenju. Objašnjenja koja sam našao na guglu su bila ograničena i nisu mi se sviđala... :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.