Print Screen

  1. Kako si odradio ovo slepi ?

  2. Цокуло, на свим андроидима то мош. лоло
    Само прочачкај мало по телефону.

  3. Па објасни ми шта да скидам да персонализујем вако, скидао сам прије годину дана и сад појма немам :) и како се вата принт ?

  4. Брате, ја нисам реко да знам, него да може. :Д

  5. Брате, ја нисам реко да знам, него да може

    Axaxaxaxaxa, krv ti poljubim.

  6. Уф, ствар је зајебана... Ако имаш андроид 4.0 или новији то мош да урадиш врло лако, дуго држиш дугме за паљење/гашење и имаш опцију да уватиш скриншот. У супротном, мораш да рутујеш телефон и да инсталираш неку апликацију која ради такав посао, неку од ових на пример... ;)

  7. Aha, nego kako da sredim ovako telefon ? znam da sam skidao ranije nešto slično ali sam obrisao :D
    I da, kako se rutuje telefon ?

  8. Ovo za rutovanje i apdejtovanje androida i mene zanima.

  9. Cokulo, da ga personalizunes instaliraj GO Launcher i posle sa GO Store-a mozes da skidas kakve oces teme, locker-e, itd i imas raznorazna podesavanja za sve.

  10. Е Гоу ланчер мајка му стара, сјећам се да сам га скидао :) фала млатони :)

  11. Сваки фон се рутује другачије, али за већину ради посао програм SuperOneClick... Гуглај мало, распитај се. Највише информација ћеш наћи на xda форуму...

    Ја на оном мом немам никакав лаунчер, већ имам custom ROM што је Андроид који је неко прерадио и оптимизовао да ради добро на одређеним моделима телефона... Овај мој конкретно је Cyanognen mod 7.2.10 који је заснован на Андроиду 2.3.7

    ЕДИТ: Гоу лаунчер је до јаја ако имаш добар фон са доста рам меморије, у супротном ти само успорава телефон. Јебо ти све те екстра мега гига кул опције кад му треба пола минута да отвори поруку...

    ЈОПЕТ ЕДИТ:

    Aha, nego kako da sredim ovako telefon ? znam da sam skidao ranije nešto slično ali sam obrisao :D

    На оној мојој слици немаш ништа посебно... Оно скроз горе је дефаулт музички виџет који иде уз Андроид 2.3.7, с тим што сам му смањио прозирност на 40%. У доњем реду прва два места ми заузима виџет за клоковање процесора, поред њега је мерач протока података, а скроз доле десно је таск менаџер који на додир прекида све апликације и тиме ослобађа меморију и штеди батерију... ;)

  12. http://i.snag.gy/8r6n7.jpg
    Jbg, mrzi me da radim nešto ozbiljnije.

  13. Ovo yeahbatchevo je hella gay

  14. Цоле, не ваља ти принт

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.