Prijava

Brdo je keva. Što veće to bolje.

Probudite me kad aurora završi, zaspala sam kod druge slike.

Ahahaha meni je bilo najgore kada sam išao za Novi Sad par puta, a ono ravno u PM sve do Fruške Gore. Kad vidim planinu svane mi odmah.

Ma Fejze, bole te kurac ko je, da viš što je dobra janjetina. :))

Pa dobro Kostja, daleko ti je koliko i meni. Mora malo da se potrudiš. :)

Zule NE jebe! :)

Ja sam odrastao u kraju iz kojeg je kizo... Lepo je ujutro poraniti pre zore pa odozgo gledati na sunce kako izlazi nad osvim svetom čisto i nevino, pre nego što se popne dovoljno visoko da mu se smuči. Već dugo živim na dnu Panonskog mora, u hlebnoj ravnici gde su osnovne boje smeđa, zelena i plava i mogu vam reći da tako mnogo horizonta samo označava široke vidike. Slažem se sa Urošem, ja sam brđoravničar ili ravnobrđanin.

http://c0278592.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/original/89036.jpg

ШТА СЕ ОНО НА ДИНАРИ СЈАЈИ
ЂУЈИЋЕВА КОКАРДА НА ГЛАВИ!

Put preko ravnice valja preći u pijanom ili drogiranom stanju, izuzev ako neko oće dide u Budisavu. Kažu da je lakše ako je ona odrednica, jer Dydyca baca neku magiju, pa ljudi ne primećuju koliko je ravno i depresivno.
Valjda jer tamo nikad niko nije svratio izuzev poštara, ko će ga znati. Pa i ona želi da vidi vanbudisavski luk.

Zemo ne ide to tako, original mu dođe

Šta se ono na Dinari sjaji
Paveliću slovo U na glavi.

Bradonje plagiraju pesmu sunce im jebem.

Maro kako da budem pijan i drogiran ako vozim? Šta ako mi neka divljač izleti na put?

To STIVENE!

Ako Bog da i neđelja sveta,
Momčilo će Dinarom da šeta!

Mor'o bi neko da te vozi jbg.
Fora je samo da tom nekom ne kažeš zašto si odjednom tako divan i daješ mu auto, jer neće hteti da se baš toliko žrtvuje.
Nego, kao, neobavezno ga/je pitaš dal oće, pa se uradiš.

Auto i ženu ne treba davati nikome. Osim ako su krševi, onda ko ih jebe.

Јебига сад, није било времена за компоновање, стало нека фрка искочи... Иначе, врло изражена уметничка страна личности је најчешћа и напознатија карактерна црта нашије људи :))

Па оно , брдо рулез!

Са Динаре, са Динаре, синуће слобода
донеће је, донеће је Момчило војвода!

http://www4.slikomat.com/10/0211/291-24343-.jpg
Črčo budi se bog te mazo, izginućemo!
ček samo da nađemo u šta da udarimo, viš sve ravno...

Hahaha ko tepsija. Nisam video drvo zadnjih 200 kilometara.

Ova teta na dži pi esu se obesila od dosade...