Brđani vs. ravničari

  1. Rođen sam na brdu, a živim u ravnici. Jebiga.

    I dalje sam brđanin, i dalje! :)

  2. BRATE SAMA POMISAO DA SU SA BRDA BOSANČEROSI I CRNOGRCI TE TERA U MINI SERIJU PROSIPANJA SUZA

    TAKO DA ŠINČINA

  3. to caro, samo nastavi da objašnjavaš, svi najbolji sportisti su iz RAVNICE!!!!!

  4. Pa nisam nikad čula da je nešto dobro došlo sa brda.

  5. Као што сам и рекао на самом старту теме, исти курац, и сами сте потврдили.
    :)))

  6. NAJLEPŠE DEVOJKE SU IZ RAVNICE I ONE SE NE JEBU SA PRLJAVCIMA I POLUSIROTINJOM I ONIMA SA BRDA
    http://www.youtube.com/watch?v=5jL0TbVGPWo&feature=player_embedded

  7. Sve ravničare pozivam na svečare kod mene danas. Uz vino, pečenje i torte razne sorte, veselićemo se dok nas sluge, brđani, budu posluživali.

  8. Ja sam sa brdo. I živim u soliter na to brdo.

  9. Ja sam sa brdo. I živim u soliter na to brdo.

    Ni sekund nisam mislila da nisi. :)

  10. katija, ja bi došao nego ne mogu, bolestan sam opet :( aj ćao, odo da spavam, da prođe stomak :)

  11. KATIJE JEBE TJ RAVNICA

  12. Равница к'о покојников ЕКГ.

  13. Равница је толико депресивна да су на Дневнику почели да је забрањују. Кажу да кад људи чују "Суботица", масовно почну да се самоповређују.

  14. ovo je legendarna fotaka MO

    JA BRADRIŠEM

  15. E tako treba da se izjašnjavaš! :)

  16. Brate pegla, misim, jebe mi se za tvoj kraj ali mi iz ravnice REZONUJEMO :)

  17. neću ga u plodnu njivu zabosti

    trebao bi...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.