Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
u jebo te...
žao mi što nisam biJo...
У је колко света .......
Ukras sveta...
Šta pričaš, pa tu sam ja?! :))
Sledeći put i Madafaka sit mora da dođe! Insistiram!
Шта се ту може.
Zar nije i prošli put bilo krš pivo...
Ja bih od likova voli sa Lakijem na pivo, on je baš šega, zajebant, još je uz to i ogroman, a sve to sa vjerom u Boga... I sa svim ženama vukajlije :))
и мени жао :(
:)))))))
Enemyofthefreeworld.
Plavuša, jebi ga :))))
jocko mislio sam da neću moći...
no u 19:40 saznajem da sam slobodan...
i kako ondak...
ja biJo na Vuki...
mnogo mi žao... :(((((
Akon je upravo jebao... http://www.youtube.com/watch?v=lQlIhraqL7o&feature=player_embedded ja mislim da je ovo himna jebača sa vukajlije :DDD
................................
Onda sledeći put, Madafaka. :)
Pile, http://www.emoticones-avenue.com/emoticones/love_couple_03.gif
A ko je pile?
Ovo moje dete što se naljutilo:)
Koje, imenuj, slabo kontam nedeljom...
Ma Džanki je pile, usvojila ga natnat, sad živi s nama na Dvoru. :)
natant jel nekulturno da te pitam koje si godite, kad te svi zovu mama, a ti njih sve djecom?