Prijava

Захваљујем вам. Ову епизоду никад нисма гледао. Чувајте се.

ovako, davno, bas davno sam gledao taj film, moze biti da je bio tv film nekog dramskog programa ili slicno, jedina scena koje se secam moze biti malo iskrivljena, ne verujem da sam sanjao jebemumater

Uglavnom, glumo Ratko Tankosic Sarma, cini mi se da on treba da jebe neku zenu robota, pa kaze tom liku sto je doveo robota - tipa, jesi lud ne guram ja svog pitona bilo gde i mislim da se ta vestacka zena sagne da mu pusi i otkine mu kurac ako se secam dobro, ako neko zna sta je to molim za pomoc

kozma znas ti vec

Takav film ne postoji jbg

Film je prvih godina ove decenije pravljen, komedija, moguće je da se zove "TV (nešto)", uglavnom o izmišljenoj televiziji i prikazuje se njihov program sa raznim segmentima, neki je bio o stereotipima, sve sprdnja. S vremena na vrijeme prikazuju šta rade voditelj (stariji čovjek) i producenti. Jebem ti nema sile da mogu da ga se sjetim više od toga

A svgm nije loš bio, gledao sam ga u dobrom vremenu u životu, možda zato

Da nije kao parodija horor taj film?

Ako jeste probaj The Cabin in the Woods

Labo mislim da si ga ubo, prepoznajem i neke od glumaca koje sam zapamtio. Hvala puno

nema na cemu, samo pitaj, odgledao sam sve filmove koji postoje

Kakav je Time trap (2018) labo?

dobar, svideo mi se

Labo koji je najgori film koji si gledao?

trevalo bi mi preko 5 sati da izvucem tu informaciju jer ima na hiljade losih filmova

Javi mi kad spremis odgovor nema veze sacekacu

U prvoj sceni klinci braća se potuku i jedan drugog udari kamenom u glavu.

Film govori o UN, kako su oni dobri, posteni ljudi, kako su tu da pomažu itd.Na kraju se otrkije da su sušta suprotnost od svega navedenog.Koliko se secam radnja se desava u Etiopiji, Čečeniji(Grozni) i Kambodži, pomagajte.