Ко последњи победник (105)

  1. džabe ti to kevo, ja znam sam put do kuće :P

  2. Uf, kad to krene sa tobom na Adu, čitava biciklijada :))

  3. Причајте о зубарима.

  4. nemO, jel te pustila anestezija?

  5. Natonato, da li se prezivaš Redžepova?

    Da li mi veruješ, sad to htedoh da pitam! :) Još sve muške nalazi... :)
    Nemojte i vi o zubarima, molim vas najlepše! :)

  6. Још ме држи. :/ Али сам бар почела да осећам језик. :Д

  7. Meni zubarka vadila zub 45 minuta, nakon što mi je roknula 2 anestezije, ja se smješkam a njoj ništa nije jasno :)) I na to sve ona meni kaže da nekad izvadi zub za 10 sekundi, ali eto ja imam malo jači korijen, i da vjerovatno neću nikad više vaditi zub, za života :))

  8. Јааадан. Мени поправљао човек зуб, и скроз ме удрогирао. Почео тамо да ми пева и ја се смејем а он НЕМОЈ ДА МИ СЕ СМЕЈЕШ ТУ! Па како да се не смејем?! :Д

  9. Meni zubarka vadila zub 45 minuta, nakon što mi je roknula 2 anestezije, ja se smješkam a njoj ništa nije jasno :)) I na to sve ona meni kaže da nekad izvadi zub za 10 sekundi, ali eto ja imam malo jači korijen, i da vjerovatno neću nikad više vaditi zub, za života :))

  10. Ja sam koristio anesteziju svega nekoliko puta, kad popravljam zub, ne uzimam je... Kad već ne vidim, da bar osjetim šta radi zubarka ;))

  11. Dube, pa nemoj kod zubarke više ni da ideš. Angažuješ lepo na ulici nekog boksera, on to iz cuga... Možda koji viška ispadne, ali ne mari... Bar si miran! .)

  12. Ја то не смем без анестеееееееееееееееееееезииијеееееееееееее :Д
    Едит: Који трип, управо ме прође. Одледила ми се фаца, јеееееееј!

  13. Jacka, nalaze oni mene :))

  14. E pa kad si tako prijemčiva! :) A i ti dočekaš s rukama k'o 15 do 3... :)

  15. jacka, ne ispadaju meni zubi tako lako, a i nos mi podnosi udarce, nije još ni jednom prokrvario ;)) ne znam kakva mi je brada, možda sam mogao u boksere...

  16. Pa daaa, evo i ti si mi potomčica ;)

  17. Pa vidi, možda je trebalo da probaš! Raspitaj se sad, ali da se razumemo, meni 10% od zarade kao pokretaču ideje, jasno?!!! :)

    A šta ću, natnat, ovde kod nas na temi to postane zarazno! :)

  18. Žene, sretan vam Dan zaljubljenih, koji niko ne slavi, a svi čekaju neki poklončić :))
    http://www.deshow.net/d/file/funny/2009-01/funny-fish-faces-347-1.jpg

  19. Hvala tebi tako pažljivom, al' ja s tim danom ništa nemam. :)

  20. А што немаш?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.