Ко последњи победник (105)

  1. škola završena pre sat vremena

    edit: ko zna kome je sad dao guzicu :D

  2. Možda je ostao na dopunskoj nastavi. :)

  3. Eto, Kika, ti si kompletan pribor za održavanje prostorije! :)))

    Da nam se nije Džanki razboleo? Nema ga ni na fb-u.

  4. neko nema skraćene časove...
    a neko ima 7 časova... ili više...

  5. Jacka, inspirisala me je frizura Tong Poa iz filma Kik bokser. Ne znam da li si gledala...

  6. Озбиљно?Ја сам прво помислио да је по узору на тајладске боскере генерално кад оно , легендарни Тонг ПО!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=_OJvwLZrOxk

  7. hahahahahaaaaaaa, ovaj njegov smeh.... :))))
    Laki, pa jeste generalno Tajlanđanima, ali se svi uglavnom pozivaju na Tong Poa kadje ova frizura u pitanju.

  8. Eeee, jesam, znam! :) Kul film, gledala davno :)

  9. Laki gotov je prvi dres...

  10. Laki, brate, jesi li probao da uradiš onu vežbicu?

    Jacka, znaš šta?

  11. Ja sam upamtio broj koji si mi rekla da upamtim, Jacka. :)

  12. Ti si divan... :)
    Beše 4?

  13. Нисам још Кика , данас нисам отишао у теретану , сјебао ми се цео дан...

  14. 4. :)

    Laki, brate, šta ima?

  15. Нема ништа , имам неки посао за компом да се јебем по цео дан , смара опасно.
    Шта има овако код тебе?Си нашо мацолу од 15 кг? :))

  16. Ja sam pobedila!!!!!!!!!!!!!! :)

  17. Ništa, posebno. Sve uobičajeno. Kreću mi predavanja prekosutra, to će da me smori do jaja. Macolu nisam našao. :) Da l' niko nema ili neća da mi kaže da ima...

  18. жИВИ БИЛИ ДРУГАРИ! ПРЕТПОСЛЕДИЊИ! ЊИИИИИИ

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.