Ко последњи победник (105)

  1. Не вреди , немам идеју тренутно ,ово сам одвалио,,,,http://vukajlija.com/simptomi/289963

  2. Чудно, овде видим људе који би требали да уче...

    Стварно? :) И ја исто.

  3. А, мени се свидела, Лаки...

  4. Па и мени , али изгледа да искачемо из оквира конвенционалног мишљења и укуса ,да се тако духовито изразим....

  5. Стварно? :) И ја исто.

    Истни за вољу није било тебе упућено. А ја тражим неког да ме подучава, потребно је да за Руски више од мене. Нека идеја?

  6. Па, наравно да да. Ено увели су цензуру, па сад те наше јебачке немају теоретску шансу да изађу на насловној, па могу бити суви квалитет, ко Лигња, јбт...

  7. Борко!
    Па јеси ли дошао да ме отераш? :))

    Кика, Стаклена, поздрав!

  8. Само проверавам, само проверавам... Тачно сам имао осећај да забушаваш... И још овде шириш расправу, уместо да покуњено угасиш комп и уватиш се књиге... Ццц, и ти некога још треба да едукујеш. Па зар ти не знаш да се најбоље учи из примера?

  9. ЊИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

  10. Борко, звоцаш више од три жене заједно. :))

  11. Тринаест ми обични кажу. А ти си још увек овде? :)

  12. ЊИИИИИИ ПОСЛЕД

    ЊИИИИИИИИИИИИИИИИ

  13. Јесам! Је л' то неки проблем! :)

    Данк, немаш шансе! Нисмо ни на пола 'иљадарке. :)

  14. А зашто јеси? Јесте проблем је у нервирању и десет иљада. :П

  15. Борко, уопште се нисам нервирала док ти ниси поменуо ово. :) Али и даље одбијам да се макнем од компа. :)

  16. Мила, имам више шансе од тебе... ТИ си још само данас ту :(

  17. Биће суза и спомињања мајке испитивачима видим ја... :П

  18. Данк, можда за ову 105ицу. АЛИ, кад се вратим, па следеће недеље почнем да дежурам овде, неће нико моћи да ме макне. :)

    Борко, то им не гине у сваком случају. :) А суза, јок. То код мене не мож' да се деси.

  19. Има бре да цмиздриш, вагон марамица има да ти буде мало :П

  20. Ако положиш, ће те пустимо следеће недеље ;)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.