Ко последњи победник (105)

  1. Па да, музика му дође као идеална тема за причу :) Оставља велики маневарски простор.

  2. Laki sad sam zauzet...
    biće...
    neki dan...

  3. Дефинитивно идеална тема, она на неки начин уводи све остало у разговор. :)

  4. Што пре, за дан, два.

  5. Па то. На све може да се надовеже. А ако не крене како треба, увек је извлачење на њу, и да нисам мислио ништа друго :)

  6. :)
    Музика је углавном основ свега. Не знам стварно како су људи пре заснивали своје односе, јер мени је сад незамисливо почети разговор са неким, а да се у првих 5 минута не дотакнем музике као теме.

  7. Има истине! Но пробај да дођеш на неки скуп вукајлијаша, ту се трачаре људи и прича се о Вуки. Музика дође касније :)

  8. Хахахаха дефинитивно ћу морати да дођем. :)

  9. Чудо невиђено! Првих сат времена се не прича о музици! :)

  10. о.О
    И још чудније то су особе са Вуке, где се скоро све врти око музике. :)

  11. Па вероватно зато. Сви већ знају свачији укус :)

  12. Могуће. :)
    Познају се људи. :)

  13. Vratila sam seee :))))

  14. Има и тога. Зато буде онима који су први пут мало смор. Други пут долазе као искусни па је све ок :)

  15. Haj svima :)))
    O čemu pričamo?

  16. АЈДЕ бре не моште гол да дате

    дес Миловановићка!

  17. Des' Milovanoviću :)
    Nato! :**
    Bio mi komp. kod doktora,pa sam bila sva šugava bez njeg' :))

  18. Ххахахаххах код доце а, покваријо се нешто

  19. Гого! :)))))))

    Први пут је све смор. :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.