Ко последњи победник (105)

  1. Ima neko da nije nikad pobedio?

  2. Шабалајзер :)))

  3. Nisam ja pobijedio nikako, ali meni definicija prekjuče bila u odabranima, pa ne može sve...

  4. Nisu ovi brđani, koleginice :)

  5. Да, ћути ту и не буни се :)))

  6. Ko su brdjani, nisam uopste u toku...?
    Dub, odabran si, dovoljno ti je to! :P

  7. Шабалајзер и Даб.

  8. E, još i Dub da ode...:))

  9. Ne idem ja nikuda, da ostavim dame same, pa ne ide to tako....

  10. Neka, možemo mi i bez tebe :)) :P

  11. Да пустиш жене да победе, па не иде то тако... :)))

  12. brđani su osobe koje žive na brdu. Daklem, žitelji brdskih i planinskih naselja. To smo ovde Šalabejber, Dub, Nezaboravka i ja.

  13. Ovde lakse pobediti nego oteti detetu slatkis. :)

  14. Па и није да јесте.

  15. Kod mene je sa jedne strane rijeka sa druge planina, ima nešto malo ravnice, ali ima i brda koliko hoćeš, gdje god se okreneš :) Kozara, mamara :))

  16. Е и код мене има план'на, зову је Цер.

  17. Posljednji pokušaj za večeras...
    ZADNJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!

  18. Reme, naravno da otimam. Kad nece da daju slatkise kad ih lepo zamolim. :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.