Prijava

Podrzavam.Sto se tice takvih stvari,uvek sam tu.

Strajo svaka cast na otvaranju teme , znam ko je u pitanju .

Ok, samo ona ni ne zna da sam otvorio temu, nemoj ni da joj pričaš ako je znaš i ti.

Greota... Evo da osvježim temu taman i da kažem faci

- Dobar dan.
- Dobar dan.
- Želim da uplatim toliko i toliko na taj i taj žiro račun u toj i toj banci iz Srbije.

Jel' tako nekako? Ne znam, nisam nikad uplaćivao, pa mi objasni.

Mislim da nećeš moći da uplatiš, trebaju razne peripetije za inostranstvo ako se ne varam... Zbog toga ja nisam ni ktitor mogao da uplatim...

Inače, strajo, dobro je što si se sam sjetio ovo da uradiš...

Bio je jedan momak kod nas, džudista i isto tako mu je bila potrebna pomoć, sjebao je kičmu, nažalost, zakasnio je sa svim tim, danas je nepokretan, zato treba reagovati što prije.

Srećno ovom momku!

Inace sam cuo da je momak vredan onoliko koliko to moze , trudi se u skoli , odlican djak , ide na takmicenja , strasna subdina za takvo dete .

Уплатићу сигурно првом приликом. Знам да такве акције сигурно нису превара.

Inace sam cuo da je momak vredan onoliko koliko to moze , trudi se u skoli , odlican djak , ide na takmicenja , strasna subdina za takvo dete .

Često tako i biva...
Hvala ljudi.

Prošlo je više od godinu dana od otvaranja ove teme. Pošto su neki od vas prošli put uplatili novac, da vas obavestim da je ovaj dečak operisan, i da se pomoć i dalje prikuplja, tako da ako ste u mogućnosti (sada nas je više na sajtu) uplatite koji dinar. Podatke ću da ponovim kako bih osvežio temu:

Broj žiro računa za dinarske uplate je: 908-16001-87,
poziv na broj: 53-102-0004807/2
primalac: Prijović Jelena;
devizni račun: RS35-160-5330200590765-92
kod Banca Intesa...

Takođe, postoji još jedan klinac iz Kg-a, kojem je neophodno lečenje. Okačiću i njegove podatke, i fb grupu, pa ako je neko voljan neka pomogne. Hvala svima.
http://www.facebook.com/groups/janko/

ERSTE BANKA a.d.Novi Sad
Dinarski broj racuna:340-87002790-33
Za malog Janka

HVALA VAM I BEZ SPEMA, EVENTUALNO PIŠITE AKO ŽELITE DA TEMA OSTANE MEĐU AKTIVNIMA.

EVENTUALNO PIŠITE AKO ŽELITE DA TEMA OSTANE MEĐU AKTIVNIMA