Prijava

Te devojke sa slika ne izgledaju tako kad operu i osuše kosu, nego samo kada dođu od frizera. Prirodne kovrdže su jako, ali jako retko lepe, uredne i zavodljive kao na slikama...

slažem se sa jelenom... ono na slikama nisu prirodne lokne.

ma dajte bre, prirodne ne prirodne, sve su lepe. sta fali, ponekad je i slatko kad devojka cupava malo.

daj bre kristina, podrazumeva se da nije skrndelj u licu :) Tad ne pomaze ni najsredjenija kosa.

sta vas bre spopalo? :)
Ja kazem da ste slatke, pa kako god, a vi me napadate ovim... sta god da su.

muka celte moj, muka je to, a vi se ložite na vile ravijojle :D

ja sam ovu temu otvorio da ubedim jednu malu bušturicu da ne ravna trajno kovrdže.
Nemam ja ništa protiv devojka sa ravnom kosom. Obožavam ih, prelepe su... Ali mislim i da su lokne vrlo cool, i kad ih već imaš nemoj da ih pljuješ jer ti super stoje!
:p

Ta metla gore na neki bolestan nacin lici na Anne Hathaway. A ako jeste ona - onda ...

jeste gluteus, ona je, pogledaj pricezine dnevnike xD

ravna kosa! a vidite kakve su muke sa kovrdžama!

jesi primetila da u onim filmovima gde se neki gabor transformise u mis na kraju, uvek je na pocetku kustrava a na kraju ravne kose? sto dovoljno govori o tome sta holivud misli o kovrdzama. primer gore, i jos gore.

sve u svemu... kovrdže su prokletsvo :(

Mene kovrdže podesćaju na ćebe, nisu glatke i kosa ne može da leprša.
Ravna kosa mi je monotona, i ne može da se oblikuje, ali zato najviše volim talasastu i svilenu kosu, baš kao što je, pogađate, moja.

a da imas kovrdzavu pevala bi drugu pesmu