Prijava

Kokice uz hladno pivo. Nema dalje!

One kuglice?! Uf, toga mogu na kile da požderem i salijevam pivčugu preko toga...

na avataru ti najveci alkos a ti pijes sok od visanja....ma daaaaaaj :) gricke i sok....blasfemija.

Брате, ни ја не верујем. Али тај сок од вишања обожавам. Па, морам нечим да пресечем. :))

Кока Колом, бре!

Не. Кока Кола је за пичкице :P

Kokice uz hladno pivo. Nema dalje!

Sad mi krivo što nisam kupio kokičare kad sam bio u radnji... a taman sam se skinuo sa toga, jedem kokice već 5 dana...

Planiram da ovih dana gledam film "Black Snake Moan". Nek mi neko predlozi najbolju kombinaciju grickalica i pica.

Хммммм... Чипс, кокице, сунцокрет, пистаћи, кикирики. Рецимо да може све да падне, не буним се.

Ludi Čake, grickalice koje hoćeš, a pica da bude vrela...

E jebem ti ovu ošišanu latinicu, ne pica kao pizza, vec pića kao akuzativ od piće.

Pa i jedno i drugo je semenka, jes' ti ucio biologiju? Samo su ove od bundeve, a ove od suncokreta

Nemoj da si bukvalista toliki.
Rekoh samo da mi je neobično jer nisam navikao da ih tako neko zove.

Ma opušteno, nego sam mislio da si se iznervirao zbog onog "bre!".

Ne, ne. Naravno da nisam.
Nego, kažem ti, svi oko mene su ih uvek tako nazivali, pa mi zvuči strano uhu kad kad se označavaju drugim terminima.

Pa jebiga, ja sam do 2006. živeo u Crnoj Gori, u Tivtu, a tamo niko ne kaže suncokret.

Čače, ko te dira, da mu presudim?

Ma niko, nego bio nesporazum oko terminologije semenki između mene i Culleta.

Ja kažem špice, pa ljudi ne znaju na šta mislim... Neki dan kažem djevojci da jedem špice od misirače, pa onda moram da prevedem da jedem sjemenke od bundeve...

E jebiga dube, kad koristiš dalmatinske izraze. I još kažeš od misirače, al' šta ćeš, kad ne znaju ljudi...

Čuj dalmatinske, velika je Bosna, sine...

Ne znam, ja sam taj izraz čuo od dede. Uvek mi je zvučao onako, primorski.

Ono što mi se zatekne najbliže, nebitno da li su to suncokretove semenke, čips, suv hleb, samo da se gricka. :)