Prijava

Ali ima i onih koji kvalitetni pišu i zaslužuju više defki dnevno.
Jedna je malo preradikalno, ali u ooooonsnovi, nekako bi fukcionisalo. Pod uslovom da gazda nešto doradi.

Ja, na primer, pisao sam i po 30 defki na dan kad sam imao ktitora.

ALI, PIČKA MU MATERINA, TREBA NEKA EFIKASNIJA METODA OCENJIVANJA.

a ko bi napisao tu jedsnu defku?

ALI, PIČKA MU MATERINA, TREBA NEKA EFIKASNIJA METODA OCENJIVANJA.

Misliš da recimo sad svi mi sa ove teme koji se žalimo na slabo ocenjivanje, nas desetak, petnaestak koliko nas ima odemo i glasamo, umesto što raspravljamo ovde, recimo?

Ja vazda zapisujem u mobilni ideje, jer mi je pamćenje ko u zlatne ribice.
Rekli ste da ako padnu dvije, ili tri ideje dnevno na pamet, nije problem da se sačeka do sjutra da bi se zapisale.
A sjutra padnu još 3 ideje, pa preksjutra još 3 itd...

Ja vazda zapisujem u mobilni ideje, jer mi je pamćenje ko u zlatne ribice.

I moj slučaj. Identično. Zapišem, i onda čekam pravi trenutak da postavim - sve dok nakon jednog minuta ode na drugu stranu. Nove definicije se smenjuju k'o na pokretnoj traci, ne vredi ni postavljati po udarnom terminu, jer svi tad postavljaju.

Стао сам на првој страни, код овога.

Борко

Људи а лова? Ктитори ће и даље имати дефки по жељи. Каизен има да се опари ако ово прође.

Не могу више да читам, идем да гледам фудбал.

Каизене, уведеш лимит од 2 (мој фаворит) или 3 дефке дневно, а ктиторима неограничено. Ем ће бити олакшано читање нових због смањеног прилива гована, ем ћемо лакше долазити до квалитетнијих нових дефиниција, ем ћеш добијати више лове од ктитора.

Каизене, ти то можеш!!!

:)

Po mojoj proceni, bolje je dve dnevno. Meni defke u poslednjih dva-tri dana imaju jadan skor ali imaju malo minusa pa se pitam zašto uopšte definišem ako posle par minuta defka ode na petu stranu. To znači da bi trebalo da potrefim vreme kada su stariji članovi koji čitaju, online, da bih imao više pluseva. Realno dve dnevno je bolja opcija. Pa bi se svim članovima koji pišu dobre defke povećao skor. Dobro, pišem i ja neki put sranja al' ih obrišem. :)

Ako Kaizen kaže da, ja uplaćujem ktitora!

Jedna ili dve def. dnevno, a za one sa ukupnim skorom od preko 5.000 ili 10.000 može i više. To su sve iskusni autori pa neće zloupotrebiti.

Реално, кад би ово ступило на снагу, дефке би имале много бољи скор, самим тим би доста аутора уплатило ктиторе, и кајзен би се најео пара..

Ovaj sajt je prije 2-3 godine necemu i valjao dok nisu svi poceli davati svoja skromna misljenja... Sak ce postane govno i haj.

Брате откуд ти то знаш, регистрово си се 2010 ?

A sta kazete da ostane ovako ? A? A? :)

Dzankee

Брате откуд ти то знаш, регистрово си се 2010 ?

Глупо питање. Па знаш ваљда да сви пратимо сајт од почетка, али нас је мрзело да се региструјемо. Мислим, Џанки, стварно...

Мислим стварно, ја сам овде од 2006, не знам за вас...

Глупо питање. Па знаш ваљда да сви пратимо сајт од почетка, али нас је мрзело да се региструјемо. Мислим, Џанки, стварно...

ma ko ih onda jebe, sto se nisu registrovali tad kad si tako lako mogao da nakupiš poene...pa da odu u taj jebeni TOP 10 :)...bio sam tamo, ništa posebno :)

Ја сам за да ми се ограничи једна дефка на дан. Мислим, који курац, немам воље да читам дефке овако, човек дође напише пет дефиниција, скор 10...

Стивен

Глупо питање. Па знаш ваљда да сви пратимо сајт од почетка, али нас је мрзело да се региструјемо. Мислим, Џанки, стварно...

Ја пратим ово од санкција, за вас не знам.

Ја пратим ово од санкција, за вас не знам.

Ма јок, од распада СФРЈ :)