Prijava

Krivicu za boje snosim ja, a za logo - mali prst. Jel bolje nego pre?

Izgleda urednije. Logo bi mogao da bude onaj stari, naravno, sa ovakvim fontom. Refrešujem, kad ono nešto crveno!

Malo psihodelicno, stara sema je bila prijatnija za mamurne oci/mozak

Na svaki post na cetu izbaci ovo:

Jebi ga, nešto se sjebalo!

Vukajlijin ćale je obavešten i stvar će uskoro biti rešena.

A i glasanje se uzjebalo, na "palac gore" linkovano http://vukajlija.com/recnik/definicije?strana=1#

bio je jedan problem koji je uticao na dosta stvari. sada bi sve trebalo da radi. Javite ako nije tako.

Sve je u redu. I novi skin je amejzing. :)

e ovako, previše je šareno bree.
u ovom naslovu gore promenite sve narandžasto u iste nijanse plave koje vidimo dole ili nešto tako. smanjite samo za jednu boju i biće wow :P

jes malo drecavo, al svaka promena je ok.

Uopšte mi se ne sviđa, što se može videti iz ovde priloženog. Najbolji deo dizajna logo-a vukajlije bio je onaj izuvijani deo slova V, a sad ni toga nema... :/

Komunizam s razlogom nije zaživeo! Pustite ga da počiva u miru! :D

e pije vodu ovaj deo sa izuvijanim v skroz... jeste bio trejdmark na neki način.

Meni fali ono lice... Ali, rekao je kajzen da ce da da opciju za koji skin hocete i da ce da bude i onaj stari, do kraja nedelje.

ček bre, koje lice?

Lice bradatog Vukajlije, olicenje oca...

Meni je sve prelepo,ali bez onog izuvijanog V mi nekako deluje strano.Ne moras menjati font loga,ali mozes iznad postaviti kockicu otprilike 5x5cm u kojoj ce se nalziti to slovo V.

Zyclon ne znam da li su te obavestili.Ja sam pobrisala sve postove na nasem PVT-u,jos samo ti obrisi svoja 3 i da zavrsimo za sva vremena.

Šta kakite? Uopšte nije šareno i veselo, osim ako neki smatraju kombinaciju crvene, žute i sive veselom.