Prijava

hahahahaha pa tek je sada šarenoooo xD
a može čika vukajliji da se promeni boja malo, da ne bude toliko zelen?

Ova plava (ako je to plava) nije loša, ali ono crveno gore je smrt za oči. I lepše bi izgledalo da je ova siva sa strane, gde su definicije, svetlija.

Alo bre! Crvena je boja mog tenka u Pocket Tanksu, zato svima kojima se ne sviđa nova boja STFU!!! :D

@Christine: dobra ideja... evo sad je pocrveneo -> http://vukajlija.com :)

TO!
Mora ON da bude tu, ovo sve ostalo je manje-vise vazno:)

Свиђа ми се овако, изгледа ми мало озбиљније :)
А зашто БАР ЈЕДНА ствар на сајту не може да буде розе боје?

roza je tako gej :)

Хоћеш да кажеш да сам ја геј? :)
То ми је омиљена боја.

čim napravim teme (ovaj ili sledeći vikend 100%) roza će biti u ponudi :)

Јупииии :)))
Срећу чине мале ствари :)

Ćale, fantastično odrađen posao.

Е, супер је овако.

Ljudi šta je ovo? Dje nestade zeleni brka i izuvijano v? Imalo je to svoje čari...

Svidja mi se osvjezenje, ali zadrti Bosanac i dalje trazi da slova abecede budu postavljena na vrhu stranice, a ne na dnu.

Rijecnik je, majka mu stara...

:)

Dizajn je upadljiviji i mislim da jaci utisak ostavlja na nove clanove. Prosli dizajn je bio nekako bledunjav.
Sivo plava boja mi se ne svidja, depresivna je ako imamo na umu da neki ovde provode po ceo dan. Ali ovako, kad neko bane, deluje skladnije, markantnije, jaci utisak ostavlja.
Sto se tice logoa, pohvale. Deluje veselije, zajebantskije, ali i da cilja na mladje posetioce... S jedne strane, ovaj logo mi je bolji, ALI sa druge, izgubio je onu harizmu, markantnost i pricu koju je imao prethodni logo...
Sadasnji sa sajtom daje bolju celinu, ali stari je bio simbol vukajlije...
Oca svih nas nemoj da nam diras, to je jedino sto nam je ostalo:):)
A slova? Slova bih i ja podigao negde na vidljivije mesto... Ako nista, bar da budu na vrhu crnog pravougaonika iznad 'uslovi koriscenja, marketing...'... A ne skroz na dnu.

fala na reviewu :)

Dodah i teme najzad (idite na "izmeni profil"). Za sada samo crvena(ova) i roza. Očekujte nove, ali tek sledeći vikend.

Ја могу само да кажем да ми се овако МНОГООО свиђа!

Е, стварно, може да се дода линија са словима (0д А, Б до ?) одмах испод ове линије где пише дефиниције, слике, видео итд.