Prijava

Задовољан сам тренутним током финала УК чемпионшипа, дебело крме Марфи прави таква срања да је то болно за гледати. Тачније, болно је за гледати онима који навијају за њега.

Мени је супер, нек' се сјебе прасац ололо кад је избацио и Бресела и Картера.

Селби игра смирено, чини ми се да може да победи Ивицу :D

Koji je i kada je sledeći turnir

Saliven nije ni hteo da igra ovaj turnir, ali ga je neko mudo iz snooker elite nagovorilo.
Ne igra kao pre, verovatno ima problema van snookera. Trump jebe, poceo je i takticki da igra. Finale sabija jos jednom. :D

Ма Рони је сконтао да је најбољи, а вероватно и најбољи икада, па је изгубио мотивацију...

E kasniš malo sa diskusijom, malo... :)

па реко зато се Рони више уопште не труди у задње време...

Pa ja sam ovo napisao prošle godine i on je posle toga osvojio jedan turnir jak, ne mogu da se setim koji. Sad je oet potono, boem čovek. Al će se vrne kad para zatreba :D

Da oživim temu...
Snuker otkidam jer savršeno pravim odbrambene poteze,a promašujem zicere.. Tako da obično više poena pokupim na faulove nego bilo dje drugo..A što se tiče karambola obožavam da gledam a kad igram obično dvajes puta izbacim lopticu napolje... Bilijar ne podnosim..

Može neko da pojasni malo snuker?

Ovako
Imaš 15 crvenih lopti,po 1 žutu,zelenu,kafenu,plavu,rozu i crnu...
Igra se u frejmovima(kao setovi) a cilj je sakupiti što više poena.
Crvene vrijede po 1 , zuta 2,zelena 3,kafena 4,plava 5,roza 6,crna 7
nakon svake ubačene crvene moraš ubaciti neku loptu druge boje
Kad ubaciš sve crvene onda ideš po redosledu zuta,zelena,kafena,plava,roza i crna i završava se frejm. Ko ima više poena dobio .
Imaš više vrsta faulova ja ću ti reći 2 glavna
Kada ne dodirne bijela nijednu kuglu dodaje se 5 protivniku ja mislim
Kada bijela dodirne neku drugu kuglu a na redu je crvena - dodaju se bodovi protivniku koliko bodova ta kugla nosi...
Poslije svakog faula imaš novi pokušaj.. Treba li još ?

E i treba da znaš... Ako ćeš da pratiš uvijek se divi Roniju Salivenu,i Džonu Higinsu..Da ne misle da si stoka:)

Bilijar igram vrlo često skoro jedared nedeljno. Snuker je gospodska igra, i on me i navuko na bilijar, a voleo bih dodigram kohu partiju karambola.

ja karambol sam igro 3 put i to u italiji. Znači 1 put sam izvodio lude spinove koje sam sasvim slučajno uradio... 2 put sam usoo u ritam i izbacivao samo 5,6 kugli sa stola iz 10 pokusaja,i onda sam izmajstorisao i nisam mogo jednu da potrefim

mnogo dobar meč tramp-higins.

Не брате, не јебе, да јебе не би се он играо с рибом на такав начин, хехе.

je li eurosport prenosi finale?

prvi frejm ukraden, drugi čista genijalnost.

Nijedan post za vreme World Snooker Championship-a...noobs!

ROBERTSON JEBE MALOG TRAMPA, TRPAJ!!

STA PROMASI TRAMP HAAHAHAHAAH KAKAV KRETEN MALI HAHAHA