Prijava

Питање је јасно, па да не правим неки увод, него да кренем ја први.

- Чича- Матори ратни ветеран из рата у Крајини, иако изгубио много, ипак му је оптимизам и смисао за зезање остао на високом нивоу. Ту сам омануо, дебело.

-Јавио- Њега сам отприлике успео да 90% тачно замислим, сем што сам мислио да је зајебан лик овако уживо и да фура фајерку.

-Џими- Рошави, дугокоси металац сав у црном, не воле га људи, нити он воли њих, и једини успех му је што је модератор на Вукајлији, а иначе је обичан паразит у РЛ. Далеко сам се зајебао.

-Гамби- Висок, мршав, у раним тридесетим годинама, велики смарач уживо, јер само прича о музици. Зајебао се скроз.

- Бурзум- Класичан скандинавски метал фан(вероватно због ника), висок, крупан, познавалац музике, комплетно се носи у метал фазону, са све ланцима и катанцима, има косу до буље, фазонирану брадицу, оно... Уредан задрти металац. И ту сам омашио.

- Блек Хол- Рмпалија од 220 цм, који закуцава из места, има 120 кг и делује застрашујуће, па сам зато избегавао да се качим с њим и овде :). Ту сам тек омашио дебело.

- Цара- У почетку сам мислио да је револтирани четрдесетогодишњак(дефиниција за Адидас браду је крива), без посла, породице, пара, који је под старе дане уплатио нет и уживао у томе да прозива виртуелно људе, јер је комплексаш. Онда се јавио са налога Мајонез и по тим неким постовима сам променио мишљењњ, Сад сам помислио да је луди пијани клинац који уствари не зна шта хоће и од живота и од овог сајта. На крају, кад сам се бацио у дубљу спику са њим, и видео како лик изгледа, скапирао сам да је то ЦАРИНА која уствари само поседује изванредну моћ трансформације, и и даље ми је најјачи лик овде.

-ЦрнаБО- Бојана која слуша неку тешку сатанистичку секталику, а кад видех слике скапирао сам да сам погрешио опасно, а мислим и да се не зове Бојана :)

- Лула- Паметна, згодна, опасна мачка... Ту нећу рећи ни да ли сам у праву, нити да ли сам погрешио :)

- Војтек- Брката педерчина, али занимљив лик. Онај легендарни аватар је крив за то, извини Војо :)

-Целт- Рмпалија који само прича о јебању и у стиховима. За то је крива једна тема на којој смо он и ја писали стихове. Много добар лик, и ту сам исто омашио.

- Минг- Отприлике сам погодио, само сам мислио да је много виши. Али није ми било тешко, јер је више пута за себе рекао "дебели Сремац" и захваљујући стереотипима народа сербског нисам имао проблем да га препознам :)

- Предражињо- Можда мало нижи, али оно... Тако сам га у принципу и замишљао, цар човек.

- МрМун- Повучени стидљиви, дебели дечак, фино васпитан, који вулгарности једино сме да користи на нету и зато је срећан. И имао је кратку косу. Ту сам најдебље омашио од свих :)

-МараМуња- Мала, дебела, буљава девојчица(аватар са совом је крив), која скакуће кад прича. Испоставило се скроз другачије :)

-ФејзбукМанијак- Мали, напаљени нолајфер који има животни циљ да постане Предражињо, дакле да упозна цео интернет једног дана. И има много бубуљица. То сам опет погрешио, али не много. Слоба(вероватно подсвесно) ипак жели да постане Предражињо ЛОЛ

-Аксен- Мислио сам да је много старији, али сам претпостављао да је фаца у својој генерацији, и ту мислим да нисам погрешио много. Чуо сам да многе са сајта луче влагу на њега.

-ФМН- Пааа, тако сам је и замишљао још са теме "к'о последњи победник", само оно... Није ми на памет пало да је црвенокоса.

-СОС- низак, напаљени клинац(опет она тема "опалим те голим" је крива), који не ради ништа по цео дан. Међутим дечко има 2м, а пре неки дан написа да је тек сад пао први испит у животу, помагао је у одржавању сајта, интелигенција. Највеће изненађење за мене.

- Дотер- Замишљао га као Огњена Амиџића, кад оно... Он пљунути Маџгаљ!

- Гвозден- Далеееко старији лик који је одавно завршио факс, сад ради за супер кинту и дође овде ето чисто да набија комплексе осталима. И ту сам фино погрешио.

Остале сам пре упознао или видео слике, него што сам стигао да их визуелизујем, али ако сам неког заборавио, едитоваћу. А сад... Да чујем остале.

Човече. :)
А мислила сам да сам једина која је готово све погрешно замислила.

Dobra tema , cuj odlicna , dobra , dobra ...

Па удри онда, Хипнос :) Да те чујемо, ово има потенцијала да буде занимљиво.

ja sam sve potrefila. sve. :D

au brate, pa samo si Javia malo pogodio...

duncan- debeli, niski čovjek sa sela... zbog slike sa bajom, na kojoj se ne može baš precizno ocijeniti...

yomax - rane tridesete, mršava... malo omašio...

slavk0, faca i sergios - njih sam upoznao, a nisam ih stigao ni zamisliti...

ostale drugi put

Е, тако. Удрите сад сви као Бури!

Мислио сам да је Џими висок око 175 и да носи наочаре.

Npr. ovako sam zamisljao Duncana cini mi se da je imao neki avatar sa ovim cikom :
http://topnews.in/light/files/sylvester_stallone__2_.jpg

Хахаха биошокеру :Д Где сам ја Данкане, гмаз брката девојчица?
едит: ја ћу сутра писати овде, листа је подугачка, а немам сад снаг :)

mogu li se opisati ljudi koje nismo upoznali, a nismo ih ni vidjeli na slikama

- Лула- Паметна, згодна, опасна мачка... Ту нећу рећи ни да ли сам у праву, нити да ли сам погрешио :)

Да си погодио, вероватно би и признао да јеси, ха? Овако, из пристојности...:))

Исто к'о Мулуца. Кад скрпим снаге, пишем.

бури

mogu li se opisati ljudi koje nismo upoznali, a nismo ih ni vidjeli na slikama

Па, може. Свака идеја је добродошла.

predražinjo - mali, debeo, okruglast, mastan, sa okruglim cvikerima, vazda nasmejan. samo ovo "nasmejan" sam ubola!

maramunja - isti trip ko dankan što je imao

čiča - al bandy. rane ridesete, polako ćelavi, debeo, krupan, nos kao babura, nešto kao šešelj... nisam mogla više da omašim, kriv je avatar....

То, то, што каже лемаја. Аватари су криви, јебали нас они :)

Meni su se toliko izmešali utisci, da sada mislim da nikada nisam ni imala raniju predstavu. Pokušaću da se setim...
U stvari, i nisam se mnogo prevarila. :)

То и ја кажем. Буквално очекујем да људи уместо главе носе аватар са сајта. :)