Prijava

Pa digni mi spomenik lolololo

Ja sam sedeo pored Hipnos. Ona je riba. :)

Е, ја не знам Хипнос, али је контам из неких постова као 190цм високу жену, која прича тихо и паметно, али кад јој дође увати неког лика и њиме обрише патос. То ме одувек одбија да се упуштам у било какву конверзацију с њом.

električar - mica mala. Ne nosi testeru, nit li bilo kakvo hladno oružje. Giljotinu takođe ne nosi. :)

Овај Џими шешир? Де појасни. Ово шешир ме вуче на капут и ништа испод, и препадање жена на гробљу.

To, то. Манијачки капут и педофилска брада.

http://www.youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HU

Hahaha Džankane nema 190, ali opet može da obriše patos sa tobom. Ali ja sam se usrao kad je SandžakBaba rekla da je visoka 180 i da ima 65 kila jbte! Prebila bi me samo tako.

Жена? Висока 190 цм? Брате, Данкане. :)

JTU - niska plava devojka sa loknama. promašio sam. trebalo je da dodam i lepezu.

@black hole. dodaj i ružna :)

Mene je skoro strefila srčka kad sam video Blekija. Mislio sam da je skrivena kamera.

И ти мислиш да си погрешио, је ли Џими? :)

Hipnos

Жена? Вискоа 190 цм? Брате, Данкане. :)

О, јеботе. Па кажем да не знам, само искрено говорим какав сам утисак стекао. Видиш да бежим са сваке теме где се убациш у причу, мислиш да ја то случајно? :)

@elek mogla sam te prebiti, ali me je reme zamolio da ne pravim skandal xD

Е, ја не знам Хипнос, али је контам из неких постова као 190цм високу жену, која прича тихо и паметно, али кад јој дође увати неког лика и њиме обрише патос. То ме одувек одбија да се упуштам у било какву конверзацију с њом.

Sedeo pored nje i ništa mi nije bilo! Mnogo sam jak.

Ma Hipnos, lepa devojka, nije baš toliko visoka. Trenirala neku opasnu veštinu, isto ko Otaku. Onda nije htela da me bije, jer sam se sav izlomio tokom prethodnih godina mog života. Smeška se i tako to. Fina skroz. :)

Ne, kristina, nije ružna. :)

Јооој, мучениче. :)

U spasao me kolega reme! Mada ne bi imala nikakve šanse protiv mojih patika za bežanje.

jtu - devojčica i to ružna sa veštačkim loknama. fuj.

a da..
i mislila sam da lila izgleda starije.

elek na sledeće okupljanje dolazim u trenerci i patikama tako da si gotov xD