Prijava

ee samo sam kotnala da je lemaja drugačija, msm dok joj nisam videla slike.
mislila sam da je neka u kasnim tridesetim, a izgleda kao da ima 44, ima tako crvenkastu kosu.. eto, tu sam se za'ebala :D

Brate, dankane, jes da si omašio za 30 santima, al ja zakucavam iz mesta. Tačnije, pre pet, šes godina jesam, sad bih se pomučio i izatrke. :)

Ja sam za većinu mislio da su dosta stariji, a ono se ispostavi da su juniori koji samo dobro guglaju. :)

Jedno veče sam kupao pljesku u gud fudu i uđe neki lik sa cvajama, neki fensi kaput, smeđa kosa, kulturiška...i ja kažem sebi "ovako mora da izgleda mrmun" I stvarno, tako i izgleda, sem što nema kaput.

Džimija sam promašio, mislio sam da je nizak i ima jedno 35 godina i da je ispušio za mesto ritam gitariste u Galiji. al sam pogodio da je crn.

Dankan - pa jbg, kao dankan ferguson, tako da je vizuelno promašaj. Al ovako nije, borben je, prgav i emotivan kao Dankan, ima dušu.

Za gvozdena sam mislio da je neka gomila od čoveka, ima jedno 30 i doktorirao je na 4 fakulteta.

Surovi - visoki, mršavi, namrgođeni posdiplomac neke filozofije. Kako sam se zajebo.

obelix - i za njega sam mislio da je grdosija, jebiga nik me navuko.

Predražinjo je jedini pogodak. Čovek se pretvoio u avatar, ili avatar u njega.

Ribe sam zamišljao u nekim drugim situacijama, neću sad o tome. :)

Ја сам мислио да Борко носи шешир. :))

Ја сам мислио да Борко носи шешир. :))

ШКК? :)

Predražinjo je jedini pogodak. Čovek se pretvoio u avatar, ili avatar u njega.

taaako tačno.

Ахахаха, Борко. :)))

Ja sam smislio da je Ming jedno 10 centi viši i jedno 30 kila mršaviji. Ali jebiga... A i šta imam koji moj da zamišljam nekoga.

Ja mislio da je:

messalina - baba devojka u ranim četrdesetim, džangrizava. Grdno pogrešio.

natnat - vesela studentkinja. Zamalo pogrešio.

Džimi - džigljavi metalac sa dugom kosom i despotskim ponašanjem. Mislio da nema pas za šta da ga ujede. Ispade sasvim suprotno.

Jocko - lik sa bradom, povučen. Delimično pogodio.

Ming - debeljuškasti veseljak. Ubo 99%, skoro sve isto.

HugoCavez - mali galamdžija, valjda zbog nicka...Grdno omašio. Veliki galamdžija.

Fejsbukmanijak - ono, mislio sam da je ludak. Sve isto, samo malo viši.

Lemaja - visoka brineta, mirođija. Dobar savetodavac, duša. Ispalo skoro sve suprotno. Oštra na jeziku i plava je. Al i dalje daje dobre savete.

Nadžak - nisam ni mogao da je zamislim, pored 'nolkih slika!

Dodaću još nekog ako se setim. :)

Milica- teška zmijetina, zlo iz očiju seva, hejterka koja te spušta u svakom trenutku, ružna, kompleksi vrište. Onda videh sliku. Lepa devojka bokte. Onda je upoznah. Čak i emotivna, fina, ne ujeda. Majke mi :)

Cara- hiperaktivno čeljade, koje pandaniše po ceo dan i ne ume da kaže ništa osim JA JEBEM. Mislila sam da je ružan, dosadan i naporan. Onda sam kroz dublju priču skontala da je kul i zavolela ga. Onda sam ga upoznala. Šok. Dečko je izuzetno inteligentan, svestran, miran, bez pandanskih reči i pokreta. Vrlo je kulturan i fin.

Dub- kontala sam da je morončina. kasnije sam ga zgotivila jer je jako iskren. Onda sam ga upoznala i sad se družimo često i oduševljava me koliko je neposredan i emotivan. Kao drugarica mi je :)

Remac- Mislila sam da ne jebe. Upoznah ga i skontah da jebe više od pola ljudi sa sajta i da je vrlo dobar dečko.

Sos- njega sam još ranije znala iz viđenja. Mislila sam da je lud, nadrogiran, psihopata i bežala sam na drugu stranu ulice kad ga vidim. Upoznah ga i skontah da je prava mica od dva metra. Inteligentan vrlo.

Musaši- Mislila sam da je neki klinac, neozbiljan i da nije vredan pažnje. Upoznah ga i promenih stav. Vrlo je prijatan i lepo smo razgovarali i iako me je zezao jer ne umem da primim poraz, dobar je dečko :)

Mrmun- On je onakav baš kao što sam i mislila. Emotivan jako, pametan, kulturan.

Hugocavez- Mislila sam da je klošar, narkoman i huligan na spidu. Onda sam malo češće pričala sa njim i skontala da je pametan dečko. A sad znam i da je jako kulturan i totalna suprotnost od onoga što sam mislila. Takođe je glavni beogradski jebač :)

Hipnos

То и ја кажем. Буквално очекујем да људи уместо главе носе аватар са сајта. :)

e to!

Ja sam za većinu mislio da su dosta stariji, a ono se ispostavi da su juniori koji samo dobro guglaju. :)

О, даааа. Колико ми се то пута десило овде, не могу све ни да их набројим.

messalina - baba devojka u ranim četrdesetim, džangrizava. Grdno pogrešio.

Zajebao si se samo tako. Najbolja riba na poslednja dva okupljanja.

Ja sam sve ljude zamišljala da su isti kao ljudi na njihovom avataru i da mislila sam da su svi nešto ružni a ispostavilo se da nisu xD

evo...

predražinjo - dijete od nekih 17-18 ljeta, vazda se samo keseri i ne može ništa ozbiljno reći... jebi ga, tako nešto priali, za godine omašio, ostalo ne znam...

mylyca - riba i po, nema dalje... kasnije sama priznala da nije, mada mora se provjeriti

črča - mršava, ljepuškasta... lololol, ne znam jesam pogodio

staklena - slično kao i črča

džimi - klasičan dukatlija, skoro skonto da i nije baš tako... zapravo ispočetka sam mislio da je neki naduvani tridesetogodišnjak kod koga postoji ja i samo ja...

eto dosta...

kad ih upoznam pisaću još

Али никад, значи НИКАД нисам могао да претпоставим да Електричар толико личи на Банета Бакстера!!!

Мени је један члан рекао да је мислио да имам 30 година... Брате.

Džimi smorio si sa Banetom, jebao te Bane više. Mislim da je i onaj lik u kafiću skontao to posle 4 sata ponavljanja.

Па, кад много личиш на њега, јбт! :P

Zajebao si se samo tako. Najbolja riba na poslednja dva okupljanja.

Ja sam sedeo pored Hipnos. Ona je riba. :)

Овај Џими шешир? Де појасни. Ово шешир ме вуче на капут и ништа испод, и препадање жена на гробљу.