Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. CARO ČIME SI SE DROGIRAO :))))

  2. Енергијо, линкуј га онда овде:)

  3. Energijo, može, naravno. Uvek pivo za emo cave :D

  4. I ti sad tamo gde poslah gambeta, Hugo, sad si se setio mi kazes. Ajde, ajde...kad vec reko' da sam :)
    a i gambi, pffff, negativni komentari za jtu-a i sevasta...bas si razbio klise :)))

  5. Evo ja mislim da je gambi seronja, a svi mi kažu da je u stvari skroz dobar lik, šta više, kažu da je i gotivan. Možda i jeste, ali na sajtu je seronja, eto, da i ja nekoga hejtujem, kad su se svi ostali stisli ko ona stvar u januaru...

  6. http://vukajlija.com/forum/teme/20972?strana=9#post_1029533

    ne dovodim emo cave :)
    dva velika crna i banjalucki posle :)

  7. Realno, jedini sam pomenuo Sevasta. :)

  8. Meni su ljudi rekli da je Gmabi smor. :D

  9. Ma Gambeta ne moz da ne volis kad ga upoznas, nikad ne bih rekla da ovako surovo i brutalno baca zastrasujuce hejtove na nevine osobice po sajtu!:)

  10. Enerdži, mojne mi kvariš reputaciju. :)

  11. Јесте, Гамби је права мица:))

  12. Hugo, mojne si s Vidikovca.

  13. Ja mislim da Gambi guta bensedine.

  14. Ali, Gambić, nije sramota što si nam tako fin i sladak. :*
    Vidiš, i Hugo se raznežio!

  15. E što se ova energija voli podmetati na svakou temu, pusti da hejtujem gambija...

  16. Slatkiš mali... mwwaa. Gambi <3

  17. Аааа Гамби...;)))) Сад бих га загрлио!

  18. Sad mu i treba zagrljaj.:)))

  19. JA volim Duba. Gambi je...nedefinisan.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.