Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Dub, ako si sa to izvlacenje mislio na mene, u pravu si. Pa kud da priznam da sam gabor!:)))

  2. najgori su ti koji "nit smrde nit mirišu", kao po pravilu to su najveća govna! katiju nisam upoznala, ali čini mi se da nju ili mrziš ili voliš, nema tu "meh"....

    ja nekako nisam ljude nešto posebno zamišljala, nekako su mi se skroz sa avatarima identifikovali, ma koliko oni irealini bili...

    majav recimo zamišljam kao plažu i suncobrane (takav joj je avatar bio)... javija kao onog pobesnelog psa, mrmuna kao neku čupavu životinjicu koja se "sunča" na svetlosti punog meseca, dankan, čak i kad sam mu sliku videla, i dalje mi je bio u glavi duncan ferguson u kombinaciji sa krvavim čelom i suknjicom! fbmanijak je plavo slovo f, sa očima i rukama...

    onda, eto, duba sam zamišljala kao nekog matorana od 40 (iako sam znala da nije mator) krupniji, rumen, onako zdravo krupan...

    crnubo zamišljam kao najmlađu sestru mog bivšeg dečka, samo jer je njemu nadimak bio bo... a bio je težak ko crna zemlja...

    energiju sam zamišljala kao pljunutu marlen ditrih! ne toliko po izgledu, koliko po stavu i, jel'te, energiji :)

    surovog sam zamišljala kao klinta istvuda... ne da sam omašila, on čovek izgleda kao medvedić dobrog srca...

    black hole-a sam zamišljala kao nekog nadrkanog lika, suvonjavog, koščatog...

    celta sam zamišljala kao malog riđeg leprikona...

  3. Eo sad opet malo ja, drugi dan, drugo raspoloženje....

    Musssache - Preko avatara u to vreme delovao je kao vrlo bistra i bajkovita ličnost, bez foliranja i uvek sa dobrim humorom. U to vreme želeo sam da postanem autor kao on ali kada sam uvideo da je to nemoguće jer ne posedujem taj kvalitet onda sam se bacio na ultra trolovanje kako bi neko uopšte i primetio da sam na sajtu obzirom da i do dan danas nisam imao šta pametno da kažem. Sasvim drugačije sam ga zamislio nego što zapravo izgleda. Mislio sam da je sitniji, da nosi cvike, da jeki pametnica-štreber tip. Ali kakvi, musssache basketaner, prošo sveta, pun životnih uspona i padova. Jednom rečju NEUNIŠTIV! 10+

    Katija - Predivna devojka preko veba, vrlo vešta u manipulisanju drugima, sposobna da stvari na fin način preobrati u svoju korist. Zato je nisam gotivio jer NE VOLIM KUL LJUDE. Terao sam sebe da mislim da je seljanka. Na kraju kada sam je upoznao skontao sam da je jednostavno TAKVA i da kod nje ne važi onaj princip LAV NA NETU MIŠ U SVETU lololo. Ona je uvek MIŠ :) 10+

    ZMIA - Mislio sam de je bistra i vrlo promišeljana devojka. Delovala mi je da je načitana i visoko obrazovana jer je uvek nešto pametno govorila što ja i AUrora nismo nikada mogli da razumemo. Za mene je uvek bila nedoumica. Kada sam je upoznao ostala je ista takva, jednostavno genijalna, umerena, rečita, ima fensi telefon i kul patike. Dečko joj je isto OK 10+

    Mylyca - Šta reći za Milicu, devojka je preslatko i prepametno www čeljade, na sajtu uvek nedostupna, niko da joj prismrdi, previsok kriterijum za mnoge, i gle vraga u stvarnosti ništa drugačija. Ta divna kosa, pandanski pogled, predivna ćila, hejt prema stefanu kostiću. Sajt drži u malom prstu i vlada njime. 10+

    ps Musss, javljam ti se prvom prilikom al nemoj da si ispalio :)

    ima fensi telefon i kul patike. Dečko joj je isto OK

    Koga ovom prilikom puno pozdravljam. POZDRAV MATORI

  4. Lemaja, ja sam teška samo u fizičkom smislu :D Ja sam mislila da si ti gadnija. :)

  5. Dub, ako si sa to izvlacenje mislio na mene, u pravu si. Pa kud da priznam da sam gabor!:)))

    Energijo, mislio sam na Musašija... Izvini ako si se uvrijedila...

  6. nisam bre, opusteno, ja sam fina. :))))
    ozbiljno, jeba ga, ne se vredjam za zajebancije :))

  7. Ја сам змишљао Џимија као МрМуна... Зајебо сам се само тако... Све време сам дрко на МрМуна местно на Џимија.

  8. Ja sam misl'la da je Mrmun mali i gadan.

  9. Ja sam mislila da si ti gadnija.

    pa, kad skinem šminku.... ;)))

  10. Ja sam mislio da je Džimi manji... mislim, niži...

  11. caro bot te ebo...si ti to danas imao skok...8)
    EDIT:

    najgori su ti koji "nit smrde nit mirišu", kao po pravilu to su najveća govna! katiju nisam upoznala, ali čini mi se da nju ili mrziš ili voliš, nema tu "meh"..

    fak mi...nisam rekao da nit smrdi nit mirise...naprotiv i smrdi i mirise...8)
    ma...objasnicu ja to njoj ovako..sta sam hteo reci

  12. Cara™
    dzankkeeja kao kuronju ipo

    Љољ.

  13. Koliko je gej što samo pozitivne utiske pominjete...

  14. Gamby, potpaljivacu! Aj bui malo negativan da vidimo tebe!:)

  15. Šupičkumaterinu, znaš kolko treba listam a i čini mi se da i tvoji bili pozitivni. Evo s'g ću, al za ovaj trud plaćaš pivo sledeći put.

  16. Енергијо, текст на профилу ти је врхстра.

  17. Е да, можеш да одвојиш пасус тако што ћеш у "празном реду" да откуцаш само спејс.

  18. Moja defka Kad padne cenzura... :)
    Dakle, naravno da je vrhstra.:)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.