Prijava

kuku, zapato, aj što si njih, oni su skroz sknravi, no i mene obrisa'! odo' da skočim s' ovaj nov mos'.

nije ništa lično. jednostavno sam se povukao u anonimnost i ilegalu. jer sam nizak i ružan.

Maсовно римувовање.
Чек да видим кога није обрисао од наших заједничких френдова...
Aха, екипу с Тарзаније, Језоњу и Катију.
Зашто, земљаче, што смо ми мање вредни од њих? :(

imam jezonju? katija mi je od skora zemljak, pa ne mogu. a za tarzane, poslovno jebiga.

Зашто, земљаче, што смо ми мање вредни од њих? :(

+1
i mene je obrisao :'(

eklipsu i katiju imaš jer treba na nešto da fapuješ, a tarzane isto držiš da imaš kome da se fališ da si fapovao. provaljen si, decxko!

katija mi je od skora zemljak, pa ne mogu

http://media.tumblr.com/tumblr_lxrz48cy8V1r4dc97.png

zemljak... daaaaa...

nisam brisao bre samo ljude s vuke, nego totalka...viš' da imam 100 prijatelja. nisam se izvukao jebiga, učaurio se.

imam jezonju? katija mi je od skora zemljak, pa ne mogu. a za tarzane, poslovno jebiga.

Шалим се, бре. Разумем ја то и штујем. И ја сам обрисао гомилу људи с Вуке које не познајем, не знам ни зашто сам их одобравао. Једини лик кога не знам лично, а кога нећу да обришем, то је Јанковић, јер је кул тип. Треба да обришем још пар њих, први на листи за одстрел су ови што немају стављено право име и презиме, фрикују ме.

To Zapato, rasteraj bagru. Pusti bradu, ošišaj se i pravac među Pigmeje sa gramofonom i pločama Metalike.

fapovanje? ni to ne radim više.

Pa ja nisam nešto zamišljala jer sam upoznala sve neke sa kojima nisam ni bila u nekom kontaktu na sajtu.
Pekkyja sam znala sa snimka pa me nije iznenadio. Pufnu sam znala i pre dolaska ovde, Vule je bio po malo zatvoren, medjutim sad je sasvim slobodan, čak i previše :), yeahbatch isto, ćutao ko zaliven, al je na poslednjem okupljanju pokazao pravo lice :), tuluma sam zamišljala jebačkije, al nije, više onako ko devojčica, myth je isto baš fin i kulturan, enemy isto, pored njega sam se osetila ko kalaštura neka :), mikulence ćutljiv, nije prozborio 2, elzeard podjebavač na finjaka, čmila znam od pre, ume da smori, da jebe kevu, al je u suštini dobar.

tuluma sam zamišljala jebačkije, al nije, više onako ko devojčica

Ууу, шта ти рекла!
Шалим се. Тулум је кул, само сам очекивао да је причљивији. Свакако скроз другачији него што сам га замишљ'о.

myth je isto baš fin i kulturaн

Од тог човека само мајицу памтим.

И ја сам обрисао гомилу људи с Вуке које не познајем, не знам ни зашто сам их одобравао. Једини лик кога не знам лично, а кога нећу да обришем, то је Јанковић, јер је кул тип. Треба да обришем још пар њих, први на листи за одстрел су ови што немају стављено право име и презиме, фрикују ме.

Па нећеш ме ваљда и ти обрисати?

ume da smori

Au brate...

ćutao ko zaliven

Cutao sam ko zaliven jer je Cmile smarao pa mi se prispalo.

Zašto su najveći seksualni manijaci sa Vukajlije (tipa Tulum, Burzum, Jogurt) u stvarnosti skroz drugačiji? Ima li neko objašnjenje za to?

Па нећеш ме ваљда и ти обрисати?

Нећу, готиван си лик, иако си босанчерос.
Него, сметнух те с ума.

Zato mi koji se ne eksponiramo smo totalno drugaciji.

Zašto su najveći seksualni manijaci sa Vukajlije (tipa Tulum, Burzum, Jogurt) u stvarnosti skroz drugačiji? Ima li neko objašnjenje za to?

zato sto to tako ide :)