Prijava

jogurt je... ne pitaj.
micikast sav. da ne poveruješ kako poganu tastaturu ima.

Pa ne znam Kris, nisam upoznao pomenutu gospodu. Čuo sam od ljudi koje poznajem da su skroz drugačiji nego na sajtu. E sad za sebe ne znam kakav sam, trudim se da suzbijem erekciju na zgodne ribe i da se ne napijam na okupljanjima.

i da se ne napijam na okupljanjima.

Тетребе не кењај лоло

ja vas znam sve,a niko od vas mene ne zna

Значи, ти си онај што нас је ономад психопатски гледао у кафани. Сећа се Кристина гарант.

Tetrebe vrati se u kavez lolo

pa vidi, elek, upoznala sam burziku i jogurta.
burzika je duš'ca. i mnogo ga volim.
a jogurt.. pa.. samo ćuti siroma'. i ima neki bejbi fejs. simpatično dete, samo što na netu deluje kao nevaspitana konjina.

Ууу, шта ти рекла!
Шалим се. Тулум је кул, само сам очекивао да је причљивији. Свакако скроз другачији него што сам га замишљ'о.

Pričljiv je on, nije da nije, nego nije seksualni manijak kako se predstavlja. :)

Cutao sam ko zaliven jer je Cmile smarao pa mi se prispalo.

Vala,unakazio nas je. :)

Значи, ти си онај што нас је ономад психопатски гледао у кафани. Сећа се Кристина гарант.

hahah joooj onaj lik što je sedeo za stolom pored? :D da, sećam ga se. kako friki.

Значи, ти си онај што нас је ономад психопатски гледао у кафани. Сећа се Кристина гарант.

hahaha,moguce

On je manijak koji je sinoć smotao 11 singlića.

Ja sam samo rockangel upoznao uživo i mogu vam reći da je mnogo lepša uživo nego na slikama.

Ja sam samo rockangel upoznao uživo i mogu vam reći da je mnogo lepša uživo nego na slikama.

ja moram priznati da mi je šana ulepšala ovogodišnji bir fest.
edit: prošlogodišnji* :D

On je manijak koji je sinoć smotao 11 singlića.

Zalihe :)
I bolele su me ruke od toga,ali ne lozim pajp.

Njačpu moj čovek.
Keva rola sarme, k'o ja buksne.

Hahaha Buksna je stekao novog prijatelja.

električar
Zašto su najveći seksualni manijaci sa Vukajlije (tipa Tulum, Burzum, Jogurt) u stvarnosti skroz drugačiji? Ima li neko objašnjenje za to?

Могу да причам само у своје име - зато што сам неиживљена стока из предграђа, зато што интернет користим махом да бих лечио неке своје фрустрације било упадљиво џукачким понашањем, било оуновањем набова у мултиплејер окршајима или гледањем изузетно накарадне порњаве и искаљивао бес на људима који ми, кад мало боље размислим, ништа у животу нису скривили, али јебига матори, морам некако да се празним иначе ћу једног дана да банем у оближњу цркву/дом здравља/салон керамике са течином хускварном и да направим неко срање. Капирам да капираш да је поента у томе што се НИСАМ ИЗВУКО, барем не довољно.

Christine
a jogurt.. pa.. samo ćuti siroma'. i ima neki bejbi fejs. simpatično dete, samo što na netu deluje kao nevaspitana konjina.

Е, сад сам пустио квази интелектуалну брадицу која говори "да, гледам озбиљне филмове и читам књиге, али ти филмови и књиге су махом о искуствима на есиду", такође спојио лепо и корисно - могу да је чупкам кад сам нервозан (90% времена, такође изгледам замишљено) а и не цимају ме за личну карту више на киоску кад одем да завршим пљуге. МАМУ ИМ ЈЕБЕМ МРТВУ ИМАМ 20 ГОДИНА И 7 МЕСЕЦИ И ТРАЖЕ МИ ЛИЧНУ НА ТРАФИЦИ ИСПРЕД ФИЛОЛОШКОГ ИАКО НОСИМ ОНУ ФЕГЕТСКУ СТУДЕНТСКУ ТОРБУ ПРЕКО ЈЕДНОГ РАМЕНА

pa i ja imam 19 pa ljudi misle da imam 15. niš'a čudno. bar mogu da se švercujem u grackom bez da mi napišu kaznu heh :)
čak mi u ilegali traže ličnu iako tamo odlazim svaki dan skoro -.-

МАМУ ИМ ЈЕБЕМ МРТВУ ИМАМ 20 ГОДИНА И 7 МЕСЕЦИ И ТРАЖЕ МИ ЛИЧНУ НА ТРАФИЦИ ИСПРЕД ФИЛОЛОШКОГ ИАКО НОСИМ ОНУ ФЕГЕТСКУ СТУДЕНТСКУ ТОРБУ ПРЕКО ЈЕДНОГ РАМЕНА

И брате, ја кренуо на утакмицу неће да ме пусте преко границе, ђе ти је пристанак родитеља :)

pa i ja imam 19 pa ljudi misle da imam 15. niš'a čudno. bar mogu da se švercujem u grackom bez da mi napišu kaznu heh :)
čak mi u ilegali traže ličnu iako tamo odlazim svaki dan skoro -.-

Не, ово је ипак победа - кренем пре пар месеци да се шишам, мој фризер није радио па одем преко пута, и кад ме је огулила пита ме ликуша да ли сам основац или средњошколац, пошто дају попуст клинцима. Брате. Ал ко их јебе, барем сам их крајцово за 100 ђутни лоло

Jogurtaro išao sam u elektrotehničku školu, razumem te potpuno.