ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. Пуним девојче ко Шиптар корнет!

  2. Život na Zemlji je nastao tako što sam otišao u prošlost i svršio u vodu!

  3. JA RADIM GRAUND END PAUND KURCEM PO PIČIĆU!

  4. Убадам ко оса а свршавам као четири лептира!

  5. Више неће бити глади у Африци!Нахранићу их својој сасиреном спермуштином!Не брините , има за све ,Лаки је дарежљив!

  6. JA UOPŠTE NEMAM KURAC ALI MI TO NE SMETA, IPAK JEBEM SNAŽNO, DUGO I NEPOVRATNO!!!

  7. DINOSAURUSI SU IZUMRLI ZATO ŠTO U NJIHOVO VREME NIJE BILO MENE DA IH POJEBEM ONAKO DOBRO KAKO SU ZASLUŽILI!

  8. Хамерфистујем пичић као Федор Емелианенко Зулуа ,ал само 18 пута јаче!

  9. Хамерфистујем пичић као Федор Емелианенко Зулуа ,ал само 18 пута јаче!

    TOOOO!!!!!!

  10. Вулкани су настали тако што сам ја морао негде да испоручим свој товар течности па сам да зарио у Земљу и свршнуо!Земља није могла да задрђи толику моћ и на њеној површини су се јевили отори кроз које избја лава ....неко из је назвао вулкани , лаи требало је да се зову , "Лазаров Рикошет"!

  11. Ја не посустајем и кад други јебачи изгубе инспирацију!Јебем сам!

  12. DELFINI ISKAČU IZ VODE DA BI BOLJE MOGLI DA VIDE KAKO JA TO TOLIKO DOBRO JEBEM!

  13. Нојеви забијају главу у песак јер не могу да поднесу сву страхоту коју моје споловило наноси женскоме роду!

  14. Pomažem NASI u istraživanju svemira tako što erekcijom šaljem sonde u udaljene galaksije!

    edit: Ja pomažem!

  15. Јебем бос!

  16. LENJIVCI SE MNOGO SPORO KREĆU JER SAM JA NEKADA DAVNO NJIHOVOG PRETKA OKAČIO NA SVOJU KURČINU, PA SAM MU IZMENIO GENETSKU STRUKTURU. OSTAO JE POLU-ŽIV. TAJ POREMEĆAJ SE PRENOSIO NA SVE NAREDNE GENERACIJE LENJIVACA!

  17. Једном ми је било много досадно и решио сам да јебем НИШТА пре почетка времена.И ја јебо НИШТА и ПЉАС наста ВЕЛИКИ ПРАСАК!

  18. JA KAD JEBEM OTVARAM PORTAL DO DIMENZIJE X, PA ONDA I TAMO JEBEM!

  19. Сцена у "I'm Singing in the rain", је последица мог сврша и опште среће човечанства!

  20. Istovremenim jebanjem rizikujemo da blokira sajt od ogromnog seksualnog naboja! Toliko moćno jebemo, da će armija nolajfera sa sajta podstaknuta našom energijom da krene u kopulacioni pohod samo da bi i oni imali o čemu da pišu ovde!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.