ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. Јебем као ОБИЛИЋ!

  2. KAŽU LJUDI DA ĆE SUNCE JEDNOG DANA PRESTATI DA SIJA. MENI JE ŽAO ZBOG TOGA I ZNAM DA NE BI TREBAO DA HLADIM TO SUNCE, ALI JEDNOSTAVNO NE MOGU DA SE OTRGNEM TOM MOĆNOM OSEĆAJU SVRŠAVANJA PO SUNCU!

  3. Озонске рупе су настале због канонаде свршова са ове теме!

  4. Kad Kika ohladi Sunce ja ću da lansiram ogromnu loptu užarenog svrša u svemir koja će da stvori daleko bolju klimu nego što je ikad zabeležena u istoriji! Uzgajaće se nove vrste flore i faune a izumrle će da ožive!

  5. JEBANJE SA OVE TEME ĆE USKORO OSETITI SVI KORISNICI INTERNETA!

  6. Жене су се уплашиле од наших силних подвига и јебачства да не пишу више на овој теми.Страх их је да можда не зачну и самим читањем наших убиствених успеха!

  7. LAKI, JA MISLIM DA BI SVE ONE TO ŽELELE ALI NE SME NIJEDNA DA PROBIJE LED!
    'AJMO, ŽENE! NA ČEREČENJE!

  8. Кика , ја да сам женско реално не бих смео!Да ли би ти желео да си женско , да ти пичка буде раширена ко војнички казан за пасуљ?!
    Ја ширим и омнипотентујем!

  9. Brate, Laki, mudro zboriš. Nije to za zajebanciju.

  10. Ја јебем мудро као Аристотелис на двору Александра Македонског када му је јебао мајку Олимпиаду!

  11. JA JEBEM KAO SOKRAT! OKUPLJAM OMLADINU NA TRGU I ONDA IM PREDAJEM KURAC U PIČKE I ČMAROVE!

  12. Posle mog jebanja, pičke hodaju kao da su jahale burad!

  13. DANAS JEBEM NEZNO DA SMIRIM I ZAVEDEM NEPRIJATELJKU. SUTRA KIDISEM KAO HUNI!

  14. JA SAM OTIŠAO U HOLIVUD KOD ŠARLIZ TERON I PRVO SAM ONESVESTIO KREŠIMIRA MOČUGOM PA GA BACIO KROZ PROZOR A ONDA SAM IZMENIO KLIMATSKE PRILIKE U KALIFORNIJI JER SAM POREMETIO VAZDUŠNE STRUJE!!!

  15. Ја сам морао да направим малу паузу.Девојчица ми је дошла на поподневно пампрчњење , јебао сам је у слас , и нисам се мазио после.Одма сам је испратио кући!

  16. Ја сам мајстор за јебање као што је Брус Ли за тепање!

  17. Највише волим када је тесан пичић , јер тада долази до маскималног трења о мој уд , о мој ужарени тучак који опрашује у правилном забијајућем ритму.Волим тако да јебем док не почнем да дивљам и понекад сломим кревет.Најгоре је ако јебем у неком студентском дому па кад има кревет на спрат , е док она доле чека да је опрашим може да се деси да сломим горњи лежај и срушим се на доњи и аутоматски пробуразим и пенетрирам у ову доњу да не губим време....

  18. Атила је био познат по својој суровости али када је видео мене како јебем , просто се саблазнио и истовремено постидео због тога како је мали и никакав тиранин у поређењу са мојом суровом тиранском јебачином.Рекао је "О Велики , научи ме!НАУЧИ МЕ ДА БУДЕМ КАО ТИ!!!"..........После мог туторства , моћима своје ките је покорио пола света.......нека му ,,,,мени је УНИВЕРЗУМ довољан...

  19. Моје јебаштво је ступило у контакт са Елијеном.Моја спермуштина му је спржила тело , његова киселина је млака вода у поређењу са мојом мушком течношћу.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.