ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. Има једна прича,Једном је у једном свету један мајстор почео да јебе,пионир своје врсте.Многи су га гледали са одбојношћу , али како је време пролазило почели су и ти исти да јебу јер је то постало кул и популарно па зашто не би и они.Док су пионир своје врсте и његови први следбеници изгарали и борили се , били кажњавани и одбацивани зато што су се борили за свој циљ , да би изборили право за своје јебање , новојебачи су их прогањали.Сада су као сви у истом кошу.

    Јебем им сестре и жене и мајке и стрине и све женско које је појебиво и поводљиво као они!

    ЈА АРЧИМ!!!

  2. Јебем као јелен , наскачем као пони!

  3. Поцепам кожицу по неколико пута на дан док јебем ,али шта да се ради , жртвујем се за добробит и угодност женскадијског човечанства!

  4. Када ми нестане сперме услед вишедневног нон стоп јебања , ја кренем да свршавам крв!Кажу да чак и она има моћ да плоди!Моја крв ПЛОДИ!

  5. Кад ми се јебем кажем јој "Оћу те јебем " и онда је ја јебем и њу БОЛИ!И одма после јебања је шаљем кући или да ми спреми да једем , какво мажење какав курац то је за џентлмене!

  6. Јебем као Марко Милошевић само мноооооооого мнооооооооооооого мноооооооооооооооооооооооого боље и јаче и све!

  7. JA IZVODIM EGZORCIZAM, SAMO UMESTO UDARANJA RUKOM POSEDNUTU DUŠU PO ČELEPENKI, JA TO RADIM KURCEM!!!
    JA ISTERUJEM ĐAVOLA KURCEM!!!

  8. Јеботе па ти си аматер!Ја кад га утерам у њу истерам тог једног и утерам јој силу од 250 000 000 000 000 000 мегатона што је еквивалент 132352 ђавола!ЈА утерујем змајеве у њу који у њеној унутрашњости бљују ватру и спаљују вагиналну течност која покушава да угаси пожаре АЛ КУРАЦ!!!Не можеееееееее!!!!
    И све то радим малим словима и тихим шапатом , док у унутрашњости њене вулве дивљају змајеви!

  9. JA NABIJEM RIBI MOČUGU U RČ I MOČUGA JOJ IZAĐE NA USTA, OBRNE CEO KRUG OKO SVETA PA JOJ ULETI U ČKUPI!

  10. ЈА исто тако али само што на тај начин набијем свим женама света па ми кита мало пошени па обиђе и обллике живота на Марсу и Плутону док га ја не обуздам и вратим у Земаљско месо!

  11. Оће курац ја сам то први урадио!

    Једном ми је било много досадно и решио сам да јебем НИШТА пре почетка времена.И ја јебо НИШТА и ПЉАС наста ВЕЛИКИ ПРАСАК!

  12. ЈА свршавам у себе!ЈА јебем самог себе!Ја сам аутосексуалац!

    http://www.youtube.com/watch?v=4pXfHLUlZf4&feature=relmfu

  13. E šteta, idem do druge galaksije :D

  14. Јебао сам девојку из краја и и она ми је рекла да јебем најбоље на свету!

  15. Арчим пичиће као Марко Милошевић кеш у сепареу!!!

  16. JA SAM SOBALIO BLIZNAKINJE, I ZGRADE, I ONE DVE KURVE IZ KRAJA!
    JA TERORIŠEM!

  17. Ја сам једанпут платио курву и јебао сам је ЛОШЕ!После ми било жао за оних 1000 динара!

  18. Ja sam hteo da platim kurvi, ali ona nije htela pare, htela je samo moju enormnu kurčinu. Jebao sam je DOBRO. Šteta što je presisala, pa crkla!

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.