ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. TOLIKO SAM DOBAR U STAVLJANJU KURCA U PIČKU, DA JE POSLE MOG JEBANJA I IZ ŽENE KRENULA DA ŠIKLJA NAFTA!

  2. Voleo bih da i ovde mogu da jebem PRAVIM KURCEM U PRAVU PIČKU, ali neka... I KURCEM U PIČKU je dovoljno!

  3. JA UMAČEM KURAC U PIČKINU MOČU!!!!!!!!

  4. To što vidim da neki lome krevete dok jebu, to je ništa! Ja razvalim krevet, zatim izbušim patos, pa temelj kuće, pa nastavim da jebem dok žena ne umre. Tada je ostavljam tako duboko ukopanu u zemlji. Jednom sam se baš mnogo uživeo pa nisam ni primetio da je kučka crkla. Nastavio sam da zakivam svom snagom i prokopao sam put do Japana. JA STIŽEM DO JAPANA!

  5. nije to ništa... JA KAD JEBEM DOĐU LJUDI IZ DRUGE ZGRADE I VIČU BRAVO MAJSTORE, RASTURIJE SAD DO KRAJA!

  6. Moja spermušina i ne mora da plodi. Kad je uštrcam u ženu, svaka kap oživi i počne da jebe ženu iznutra. Kasnije se razvije u SPERMA BOJEVE I JEBE PO CELOM SVETU.
    JA JEBEM CEO SVET!

  7. Buri, kad ja jebem, od vibracija i buke pocrkaju sve komšije. To tvoje je jadno u poređenju sa mnom!
    JA SAM NAJMOĆNIJI JEBAČ KOJI JE IKAD ŽIVEO NA ZEMLJI I ŠIRE!

  8. TO KAKO JA JEBEM ČAK JE OPJEVAO I BAJA MALI KNINDŽA, TAKO DA SI SITNA RIBA!

    OJ KAKO SAM TRESO VERU ŠES' STEPENI PO RIHTERU,
    OJ KAKO SAM TRESO ĐUKU K'O ZEMLJOTRES BANJALUKU...

  9. BAJA MALI KURAC JE SERONJA. NEMOJ DA TE ZAVARAVA TO AKO TE ON OPEVA!
    JA SAM NAJKOMPLETNIJI JEBAČ NA SVETU! NIKO NE MOŽE DA MI PRISMRDI. POMIRI SE SA TIM.

  10. NE DIRAJ MI U BAJU...

    E KAD TEBE OPJEVA METALIKA JAVI SE...

    JA SAM NAJVEĆI, NAJBOLJI, NAJŽEŠĆI TRSITELJ U REGIONU... :)

    AJ LAKU NOĆ

  11. Ja Metaliku i ne volim. Ne bih voleo da me oni opevaju. TI JESI NAJBOLJI U SVOM REGIONU, ALI SAM JA NAJBOLJI U SVETU! TO NE MOŽEŠ DA PROMENIŠ! LAKU NOĆ.

  12. NIKO NEMA DOVOLJNO SNAGE I VOLJE DA SE NADJEBAVA SA PRAOCEM KIKOM! JA PREORAVAM SVE I SVAKOGA! JA SAM TAJ!!!! JA JEBEM NAJMOĆNIJE NA SVETU!

  13. ЈЕБЕМ ИЗ ДУПЕТА У ГЛАВУ!!

  14. ЈЕБЕМ ИСКОЛАЧЕНИМ КУРЦЕМ У КРМЕНАДЛИЦУ!

  15. ЈЕБЕМ ПО ТУЂИМ ГАЈБАМА!

  16. ФЕЈЗ ЈЕ ДОАЈЕН ЈЕБАЊА!

  17. ЗМИА КАД ЈЕБЕ СРНДАЋИ ПАДАЈУ!

  18. Ja sam orkan i došao sam da vam ga stream do grkljana.

  19. ФЕЈЗ САМОЈЕБ!
    СМРАДХУЈО ОРЧИ ОРЧЕРСКИ!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.