ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. ЈЕБЕМ КАО КОЊЧЕ!

  2. JA JEBEM, A SVI KOJI SU IKAD PLJUVALI PO MENI ZATO ŠTO SE HVALIM TIME, MOGU DA MI PUŠE. USTVARI, NE MOGU, JER IM ZA KAZNU NEĆU DATI!

  3. Trajno prosirujem zenska medjunozja, zenske rceve i zenska grla! Trajno, dozivotna garancija.

  4. ТАЛАМБУСАМ ПАЛАМАРОМ ⌀ 8 ЦОЛА, ОПЛОЂУЈЕМ ВАНМАТЕРИЧНО!

  5. MEĆEM GA U ČMAR!

  6. KAD JA ZAVRŠIM SA JEBANJEM RIBA MOŽE DA NOSI NOGE U RUKAMA! VIŠE JOJ NE SLUŽE.

  7. KAD SVRŠAVAM JA VIČEM: "KAME HAME TALAS" I RAZNESEM I PIČKU I KREVET I JEDAN DEO ZEMLJE!

  8. КИКА БОЈ ЈЕБЕ!

  9. JOGURT STANE NA JEDAN KRAJ SVETA, A JA NA DRUGI I ONDA ŽONGLIRAMO PIČKU KURČEVIMA!

  10. КАД ЈА ЈЕБЕМ, ЦУРА ТОЛИКО ВРИШТИ ДА МИ ДОЛАЗИ КОМУНАЛНА ИНСПЕКЦИЈА, ПИШЕ КАЗНУ, КАЖЕ БУКА ПРЕКОРАЧИЛА ДОЗВОЉЕНИХ 55 Дб, ЈА ПИТАМ КОЛИКО - КАЖУ 200! ОПАЛА МИ ФАСАДА С КУЋЕ, КОМШИЈАМА СЕ ЉУЉАЈУ ЦРИЈЕПОВИ НА КРОВОВИМА, ДЈЕЦА СЕ ФАТАЈУ ЗА ГЛАВУ И КРИЈУ МАЈКАМА ПОД СУКЊЕ, ПИТАЈУ "ШТА ЈЕ ОВО?! ААААААА", МАЈКЕ КАЖУ ДА КОМШИЈА ТАЛАМБУСА ЈУНАЧКИ, И ТО КАЖУ С НЕКОМ СЈЕТОМ И ТУГОМ У ГЛАСУ! ЈА ПРОДИРЕМ И ПУНИМ!

  11. Slabo to. Zbog mog stila jebanja UN su donele Zakon o dozvoljenoj jačini jebanja. Ja taj zakon konstantno kršim, ali me nikad nisu izveli pred Haški sud zato što ne znaju kako da napišu tužbu. Tužiocima je nepojmljivo da neko može toliko jako da jebe!

  12. JA SAM ONAJ ŠTO JEBE!

  13. JA SAM JEBO VEČERAS JEDNU TETU U KOLIMA PRAVIM KURCEM U PRAVU PIČKU!
    JA JEBEM STRAOBALNO!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.