ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. ЈА ТУРАМ ЛАКИШУ КОЈИ УНИШТАВА СВЕ ВАГИНЕ!

  2. ПЕККИ АКА ДРАГАН МИРКОВИЋ ЗАРИВА СВОЈУ ПУЛСИРАЈУЋУ ЗАМОВСКУ КУРЧИНУ ДУБОКО У ЛУЧЕ ИЗ КАСИДОЛА, КОМАДА ЈЕ КРВНИЧКИ КАО ЛИСТ НА ВЕТРУ И СПАШАВА ЈЕ САМОЋЕ, У ПОСЛЕДЊЕМ ТРЕНУТКУ ГА ВАДИ И ПРАВИ ЈОЈ ПЕЧАТ НА УСНАМА ОД КИПТЕЋЕ СВРШОТИНЕ! ПЕККИ КАД ЈЕБЕ ДРАГАНА УМИРЕ, УМИРЕ МАЈКО!

  3. VEHBIJAM 8-------o

  4. JA KAD JEBEM SEGREJ TRIFUNOVIĆ OBUČE MAJICU SA LIKOM MOJE KURČINE!

  5. ЈА ЗАЗУБИШЕМ!

  6. KAD JA POČNEM DA JEBEM,SVE OKO MENE STAJE!
    JA TESLIČIM!

  7. ТУРИРАМ ТУРИРАМ ИДЗУО ИДЗУО

  8. БАБА АНЂЕЛИЈА, ЈЕБАЋУ ТИ СВЕ ТРИ УНУКЕ У ПИЧКУ ТАКВОМ СИЛИНОМ ДА ЋУ ПРЕСКОЧИТИ ЦЕЛУ ЈЕДНУ ГЕНЕРАЦИЈУ И ИНСТАНТНО ТЕ НАЧИНИТИ ЧУКУНБАБОМ!

  9. ЈА ЈЕБЕМ НА СВИМ НИВОИМА И СА СВИХ НАЛОГА!

  10. JA SUAREZIŠEM ! JA BALDURFONJOGURTIŠEM!

  11. JA JEBEM BRZINOM SVETLOSTI, I ONDA VREME STANE, PA MOGU DA JEBEM BESKONAČNO DUGO!

  12. JA SAM SVOJOJ RIBI DIKA, JEBEM BOLJE OD SLOTERA NIKA!

  13. ЈА ОБЈАШЊАВАМ СЛАВНИМА КАКО ДА ЈЕБУ ДОК ЈА ЈЕБЕМ!

  14. Tuširam bludnice.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.