ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. IDI BRE CARO U ŠUNPER!
    PA ZNAM ZA TAJ SPEJS! NISAM ZNAO DA IMA DVOJKA DODUŠE!
    JA KAPSLOKUJEM BESPOTREBNO UPRAVO SADA!

  2. ЈА НЕМАМ МУДА ТО ДА ИГРАМ!

  3. ollololololol, PREVIŠE GOVANA NA SAJTU MOZAK MI JE ISPRAN

    ima dvojka do jaja je, nisam keca igro al je torent pri kraju, čito sam reakcije kažu pičke da je dobro olloloollo

  4. Балдур фон Јöгурт

    ЈА НЕМАМ МУДА ТО ДА ИГРАМ!

    Prvih lapo sata sata sam pizdeo jebeno, adrenalin mi je u ĆILU došao, treso sam se ko pička još sa sluškama na ušima... posle sam samo tražio još!

  5. JA SE USRAO OD PRVOG DELA! PRVIH SAT VREMENA JE KRITIČNO ZA SRCE! OZBILJNO!
    POSLE JEBEŠ BEZ PROBLEMA!

  6. PA TO, DOK SE PRIVIKNEŠ NA ZVUKOVE I GOVNA, MADA KAŽU DA JE DVOJKA MANJE ZAJEBANA OD KECA, MADA IMA PREVIŠE OVIH BEBA IZOPAČENIH KOJE LUČE CEĐ I KMEČE MAJKU IM JEBEM

  7. STVARNO, DA MI NIJE OVOG JEBANJA I ONIH NAJGLUPLJIH POSTERA NE ZNAM VIŠE KOJI BI KURAC I RADIO NA OVOM SAJTU

  8. POZDRAV PANDANI! MORAM NA POSO SUTRA!
    ODJAV JEBANJEM!
    NINKA! ON TEK JEBE!

  9. POZDRAV MATORI, I DA JEBEŠ NA PSOLU SUTRA!

    JOGURTE JESI IGRAO OVAJ BULLETSTROM?

  10. JA SAMO DA KAŽEM DA SAM VEČERAS PAMPRČIO... I TAKO, RASTAVIO SAM JE OD KURCA... LAKU NOĆ

  11. JEBEM SVE PROEVROPSKE FENSI URBANE GOVNARE! POKENJAM IM SE U FACU I SVRŠIM IM U NOZDRVE!

  12. TAKO JE

    JA JEBEM SVE TADIĆEVCE I OSTALE BAZMUDAŠKE PIČKICE ŠTO OĆE DEMOKRATIJU A U STVARI SAMO PUNE DŽEPOVE

  13. IZRIČITO SAM ZADOVOLJAN

  14. ju kakva je ono akrobacija...

  15. KAKVA JEBAČKA AKROBACIJA JBOTE! ZNAČI, GODINE I GODINE ISKUSTVA SU IZA MENE!
    JA JEBEM...ISKUSNO!

  16. ЦАРО, ИГРАО САМ БУЛЕТСТОРМ И ОН ТОТАЛНО ЈЕБЕ!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.