Prijava

u, pa tu smo neđe generacijski, nije čudo što imaš duži staž od mene lololo!

Ал ми је дужи, дизвинеш... 2 годинице.

Кол'ко дуго вариш? То је питање овде. За обојицу! олол

Па, написасмо ти, али ти дрога појела мозак лололо

'80 sam godište. Oko 14 godina staža. Ne mogu da izmerim al prešlo je kilo

Џони, са оним од синоћ сигурно јесте лололо

лолололо појела индид!
Ја сам '89, а варим ево 8 (не римуј лолоолол) дина! Ту смо! Ал' морамо да седнемо један дан, негде, да се удундамо к'о блесави!

Олололо 89. годиште. Па ви сте пушили луцерку у односу на оно што смо БМ, Џони и ја све таманили. Децо, мрште по пљуге! А деда да зарола...

БМ, Џони и ја све таманили

Al su bile dobreeeeeeeee, sećam se Vudu Popaj što je imao...koja je to dalabu

лололололо не знаш ти шта је овде све прошло. :) Верујем да је и код тебе, па мо'ш да претпоставиш! Посебно пре 5-6 година.. Тад је све било како треба! Барем што се тиче маријане.

Нама је Мамаду Арапин из Париза једном приликом дао неки шит аууууууу, мајко моја... Како је то било добро, к'о да летиш јебеним авионом, мајко моја... Кад се сетим... Има томе 10 година...

Uuu, ljuba dalton kod nas....naježim se kad pomislim samo na kvalitet,a domaćica...bilo pre skoro 8,9 godina jbte

Курац. Тад је и ваљало највише. Сад ретко неки добар сканк да улети. А мораш и 5 јура за грам да даш. Шта да ти причам о квалитету који деца данас пуше, кад сам рекао клинцу да ме мгра кошта 5 јура, он каће мртав ладан "ја за те паре кокаин набавим" ОЛОЛОЛОЛОЛОЛОЛОЛО. А Буксницино годиште, ту је негде.

"ја за те паре кокаин набавим" ОЛОЛОЛОЛОЛОЛОЛОЛО. А Буксницино годиште, ту је негде

Eh ta mladež...

Шта да ти кажем, клинац фура дукс увучен у тренерку и даље хахаха.

Сад ретко неки добар сканк да улети. А мораш и 5 јура за грам да даш.

лололо Сканк врхунски има на 2 места у Бг-у целом. :) И кошта 10 јевреја лолло

HAHAHAHAHAHHAHA!
IMA JOŠ TAKVIH! ZNAM! lololo!

Букснетино, роде мој. Причамо у цени на велико и не о БГ-у. Не смем бре све ни да причам :)