Okupljanje NS

  1. бвдлга, теби скидам капу, од БГ-а до Јагодине па онда одатле до НС-а. Јбт.

  2. Е сад хоћу да цркнем јер нисам била. :/

  3. Ау, ти си баш испалила за медаљу. Ал' га га јебе.

    Бојане, мислим да није било сликаније, јбг. Или ја нисам сконтао, што је врло могуће.

  4. А на курац, да прости ово дете. :/ Али, имала сам обавезе, и због њих се не кајем, па да сте још оволики не бих то могла да одложим. :)

  5. Ала се ви расписасте, све прочитах и сви нешто мало причају. :)

  6. bojanboj
    Dajte bre neke slike sa okupljanja,nije valjda da se niste slikali,aj nek kači neko.

    Мене није нико слико, колико знам. Ова омладине је нешто сликала. Видео сам севање блица.

  7. meni je bilo extra samo da je energija bila tu pao bi totalni raspad

    ps: ming nije mogao da dodje radi..jbte 100 puta ste me pitali

  8. Па кад су сви желели да га виде пајко. :)

  9. Ево прави утисак:

    Пошто сам прво мало блејала у граду са Фејсбукманијаком и Змики, одмах да кажем- фејс је јако добар дечко, пун енергије, интересантан је и прича двеста на сат, углавном неке "пичке материне" :)) Много је готивнији него на сајту, једино се касније жестоко сморио.
    Змики је феноменална, као и увек, мада је синоћ била некако ван кондиције. Али вечерас ће, осећам, да то надокнади :)
    Френки- изузетан, мада сам то већ знала. Опуштен, зеза се, духовит као на сајту. Јако фин дечко коме ћу кувати ручак :)
    Београђани су били кул. Војтек је мала енциклопедија коју смо Милица и ја будиле, док је правио неке чудне фаце, покривајући се да му не видимо гаће :)
    Тетка и Гамби су паметни момци. Онако, момачки су остали будни и неуморно причали. Гамби мало више, додуше :) А тетка, ме је победио у оном трептању, то му опростити нећу :)
    Хуго је ок, има правилне црте лица лолололо :)))
    Шалим се, њега највише волим, па нисам баш објективна .
    Бвдлга је опуштен и кул лик, све нас је одушевио кад је дошао. Очекујемо слику на којој обнажен позира. Обећао си :)
    Боби је људина у сваком смислу те речи. Контролисао је ситуацију све време :)
    Мусс, Мелк, Сос, Ремац, Дуб су стара екипа, са њима сам сваки дан скоро. Као и Стефан Костић и Милица. Они су сви јако драги.
    Самхаин је добар дечко. Мало мирнији уживо, него на сајту. Али кад крену фудбалсе теме, нема му равног :)
    Вејв, Сторма, КП, Црна Бо и зум су ми јако симпатичне и криво ми је што нисам мало више са њима причала.
    Пајко је феноменалан, донео ми пицу, возио да се пресвучем, испуњавао све хирове и хвала му на томе много :))) Он је скроз кул и зеза се све време.
    Били су ту још неки Канаме, џонован, али нисам са њима баш много причала.
    Немам појма јесам неког заборавила. Једино што нам је било јако хладно па смо се мало сморили зато.

    И криво ми је што Марушка није дошла. Јако нам је фалила.

  10. Пајко је феноменалан, донео ми пицу, возио да се пресвучем, испуњавао све хирове и хвала му на томе много :))) Он је скроз кул и зеза се све време.

    kad da dodjem kao pica diliveri boj

  11. Али вечерас ће, осећам, да то надокнади :)

    Где?

  12. meni bilo drago da se katija nasmejana vratila posle voznje no zmia me iznenadila
    mislio sam da nije nesto jedan od onih no comment likova no skidam kapu kralju :)

  13. Ја ћу само укратко, да не смарам, Френки и Војтек су ме баш изненадили, нису личили онако како сам их замишљао, пајко кул одговоран лик, девојке ( мрзи ме да набрајам посебно) онако супер, Фејз лудак један живахни, док ме мулуца по ко зна који пут изнервирала јер није дошла док смо нас пар били ту, жалим што гроф и минг нису дошли а Мелка, соса, мусса, катију, змиу и дуба познајем од раније. :)

    едит: ја мислим да су гамби, дрол и бвлдга дошли након што смо кп, бо, канаме и ја отишли? за мулуци знам да јесте

  14. ja sam ovakvo okupljanje i ocekivao, cim su oni dosli iz beograda na okupljanje, sigurno nisu dosli da cute i da gledaju ko je kakav i sta ti ja znam, dosli ljudi da se zajebavaju.
    Dobro, wojtek je malo otisao daleko sa nekim ivicama, neki milioni, tamo vamo. Samo da mu porucim da mu nisam zaboravio onu cigaru, najebo je.
    Hugocavez, sa moje je strane Drine, tako da on ko coek ne moze biti los : )
    Gamby, kao sto sam gore rekao, cim je dosao iz bg-a znaci da nije dosao da cuti i mudruje, zajebant, nije dosadan.
    E da, GAMBY TIMARI
    Bvldga, kapa dole coeku sto je imao volje da dodje do ns-a, zadivio me samim tim, ko coek je ono sta da kazem delija, al nije on kriv : )
    Sa samhainom nisam nesto ni pricao puno, al tu je on, picemo mi opet.
    Tetak Drol e pored njega sam se osjeco ko seljak, budala, divljo. Coek je tako fin, kulturan, dusa od covjeka, to kulturno izrazavanje i te stvari.
    Pajko mi je nabijao kompleks povazdan : )
    fbmanijak je prvo samnom bio sam u stanu, sta mislite sto je dosao onako nasmijan i veseo? : )
    Frenki, domacin, tih coek sa smislom za humor, zajebant.
    Fala puno pacowu sto je dosao, konacno je cedo prestao da me smara sa nargilom : ) svaka cast za dolazak, vjerujem da i ja poslije onakvog putovanja ne bih pricao : )
    Ove novosadjane nema potrebe da komentarisem, znamo se od ranije, i tako to.

  15. kul :D
    osim što sam polomila pola kafane i nisam videla šajkašane. jebi ga, izvinite, nisam bila u stanju da žurim :D

  16. e i da dopunim, svaka cast matrixu sto se ponasao kao pravi momcic, otisao je tacno kada je trebao, svidja mi se to. Ne bih volio da mi dodju tvoji roditelji u kafic i da te traze i vuku za usi, da me (nas) pitaju jesmo li ti davali da pijes i pusis cigare.
    Ako se sledeci put vidimo, nemoj da mi pokvaris sliku o tebi da ostajes do 11-12.
    : )

    EDIT: nem0 imas pvt bog te, pogledaj malo : )

  17. Ja ne upoznah Pacova. Verovatno je otišao pre nego što smo mi došli, a?

  18. Mozda je bio tu nesto malo kada ste vi dosli, ili je otisao prije vas, pojma nemam

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.