Okupljanje NS

  1. П.С. Нагласио бих историјску победу у стоном фудбалу Београд(Хуго, Фејс) - Нови Сад (Френки, Мулуца) 5:0

    Ih, Dub i ja ( Novosađani) pobedišmo Beograđane neke. Valjda tebe i Wojteka :D

  2. Realno sam se smorio sto sam dosao....NOT! Kul je bilo skroz,Frenkiju svaka cast sto je primio od svih,pardon,sto nas je primio u stan(i pocastio).Jebi ga,nisam sa svima svima stigao da se ispricam,dosao sam poslednji i vec pripit,tako da ono,izvinjavam se ako sam nekoga smorio,bila mi je namera.Pozitivni ljudi bre,stvarno bih se zajebao da nisam dosao...Odoh sada da se upokojim,spav'o nisam. Ljubim ljubim ljuuuubiimmmm....

  3. Дааај, то не може никако да се рачуна, јер Дуб није из НС-а. Мислим нисмо ни ми Београђани, ал он је баш баш антиНС. Значи оне је дијаметрално различит сваком "гарију", кога бих узео као репрезента новог сада.

  4. Шело само што су се оне девојке за другим столом брзо разбежале, нисам стигао проговорити ни две речи са њима. Али боље по њих.

  5. Шело само што су се оне девојке за другим столом брзо разбежале, нисам стигао проговорити ни две речи са њима. Али боље по њих.

    Nisi ti ni ustajao :)

    Hugo, zapravop tamo je možda bilo dvoje ljudi koji su baš iz Novog Sada, tako da, računa se :)

  6. Сви звучимо као дебили, и сви смо одушевљени јако :)

    Не, заиста, мени је било баш лепо. Ови Београђани као представа у позоришту, доведеш их, седну један крај другог и целу ноћ се покопавају, прави шоу програм :)

    Војтек је кул.

  7. Војтек је кул.

    Шта је обећао? Знај, штагод да је он тако намамљује, као у Ивици и Марици она кућа од чоколаде.

  8. Ротирали смо се ми после, али оно, контао сам да ћете блејати ту дуже па да има времена... ал' биће прилике неки други пут. Нисам ни овако успео да се испричам к'о човек са пола њих.

    Иначе, на мене су леп утисак оставили скоро сви, да не набрајам сад ликове и говорим ко је какав краљ.

  9. Хуго, Ивица и Марица је најскупљи цртани, што скрнавиш :)

    Замолила бих Френкија да врбује цимера Дунстера да се региструје на сајт.

    И да, не написах, Френки је изузетан.

  10. Френки личи на Владу Георгијева.

    Aaaaaaaaahahahahahah

    Ови Београђани као представа у позоришту, доведеш их, седну један крај другог и целу ноћ се покопавају, прави шоу програм :)

    Ako su Beograđani ostavili najjači utisak onda mi nije krivo što nisam došao. Lolololo

  11. ej, ko ima onu sliku pajka mussasija mylyce i mene? aj okacite

    sto se tice okupljanja ja sam zadovoljan, preterao sam sa picem i sad mi nije dobro, ali tako valjda treba da bude...kod frenkija sam kad smo stigli zamalo srusio televizor, i pao preko nekih ljudi...od ljudi me "razocarao" frenki, ocekivao sam nekog sirovijg lika a on ispao "fensi"...lici na vladu georgijeva sto rece vojtek :) al je covek ljudina, u to nema sumnje

    iznervirala me mylyca sto je dosla poslednja, vec kad su se neki ljudi razisli, a ona je "organizator"...ma, kad su se svi zacugali vise nije ni bilo bitno

    beogradjani su me strasno odusevili, i svi koji su dosli sa strane, jutros sam se dosta uvlacio hugu i necu sad da ponavljam

    ajte organizujte tamo negde kroz mesec dana nesto kod vas

  12. Organizovaćemo Sose. Ništa se ti ne brini :)

  13. Ljudi, počeli ste da ubijate sveti nam nolajf ovim okupljanjima! Predlažem ban svim akterima iduće pijanke.

  14. Kao prvo, dok sedimo i normalno pričamo, nije fora da se dereš "ja jebem", "ja arčim", itd. 10 puta za sat vremena.

    Jel'?

  15. šalabe mogli bi nešto kod vas u vukojebini organizovati...

    e da sledeće godine sam u novo sadu i nadam se da će biti ludo...

  16. Reme, ne znam kako ćemo ovo nadmašiti :))

  17. šalabe mogli bi nešto kod vas u vukojebini organizovati...

    Samo se dogovorite, organizovaćemo nešto.

  18. Било је пристојно, док се нисте понапијали и почели ломити по кафани и изврћати столове. Мене нико није истеро из кафане до синоћ, кад је конобарица рекла да нема више пића. Ту сам мало попиздио, ал јебига, да сам имо које више у себи не би још изашао оданде из ината, да видим докле ће да серу.
    Него сте ви пристојан свет, па нисам 'тео да закувавам.
    Катији хвала за кафу, помогла ми је. Овима из Београда свака част што су дошли и Пацову, човек толки пут превали. Алај му чука!
    Што се тиче Катије, не кењајте овако. Цура вам се синоћ намонтирала, лепа ко икона, а ви ничевој. Ја сам био зино, после сам се прибро.
    Што се тиче стоног фудбала мене и мусашија није нико победио колико сам упућен у бројање резултата.

  19. Dajte bre neke slike sa okupljanja,nije valjda da se niste slikali,aj nek kači neko.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.