Prijava

neki nikovi na Cross fire, torčer i singlerica

Prkins, Zeli Ceb, Bahale, Budžuk, XL, Cafta, Suša...znam ih uživo, setiću se valjda još nekog.

Đuza, Sale kobasica, Durkan, Japanac, Mačak, Kalauz, Prta, Đota...

Tulumbac

Caro, šta fali Ćuretu, Zecu i Brzom?

Zubi, lolololo i pola vilice. Treba da vidiš ćukija, upišo bi se.... al fora sa urnebesnim nadimkm je i njuška koja ga nosi.

Toma Tačka, Peca Fleka, Čengele i Opće....Opće je dobio nadimak jer je bio u Splitu u vojsci , kad se vratio u rodni kraj non stop je pričao opće i ljudi ga tako prozvaše....

ja kad sam bio na moru u 4. osnovne (nesto preko crvenog krsta) i u sobi nas bilo 15tak. e sad davali se nadimci i jedan lik zbog velike vugle dobio nadimak poker-aparat. aj to i nekako ali JA koji sam spavao na krevetu ispod poker-aparata dobih nadimak produzno kablo.
Mislim da bolji combo od toga nema...

a inace nadimak Tumba me nasmije svaki put kad vidim tog lika. a mislim da ga i majka rodjena zove Tumba

Ja znam likove Bureka i Jogurta, i iz istog su mesta ali se ne druže.
Dalje, Džbun, Guja, Komšija, Lokvanj...
A ovde Hatakaran, uvek mi je nešto smešno kada vidim taj nik. :)

Džambaz, Mečkar, Kure, Trta, Ajduk, Surko, Biljka, Ćopa, Brica

Bue, Džibre, Franjevac (Tako sprdamo ortaka lololol), Ćoi, Salam.

Milan Trobojka, Neša Tepsija, Gile Babun

Bue, Džibre

Kakav tandem....Bue Bogotac

Goran Ustaša
Lik je dobio nadimak jer je izbeglica i mnogo se drkao zbog toga. Čak je bilo i par tuča ali na kraju se navikao i ostao Goran Ustaša.

Bane Smor, Peđa Šiptar, Boki Žena.....

Sova, Tiganj, Tuta...

Pacov....znam dečka godinama, a do nedavno nisam imao pojma kako se zove. Rođeni ćale ga zove Pacov...
i jedan Šlog, al on je ometen pa mi ni nije toliko smešno, mada sam za sebe kaže Darko Šlog