Prijava

Bue Bogotac

EDIT Uvek bio i biće! :)

Što je "pacov" čudno?

pa nije čudno, al jaka mi fora što ga i ćale zove tako

Bioshocker
Sima Leš

lololo mene su zvali leš :D
kad bolje razmislim imam ja svojih nadimaka koji su za ovu temu: šiš-miš, leš, džoint, Lukas (da da Aca Lukas) itd itd.... jebem im mater nenormalnu :D

U da, Peki Cačpu, upravo sam ga video sa prozora lolol Kralj!

Да бре, сетих се још једног: Аца Пичка. Прозвали га тако зато што криви уста кад прича.

Господин Шоу са Ртња.

U da, Peki Cačpu, upravo sam ga video sa prozora lolol Kralj!

I nadimak ali i lik najjači.

Bue Bogotac

A pričao mi Žuća sad na tekmi kad ste igrali protiv Borca, Ila pustio brkove i kad ga je Bue ugledao počeo odma' da se dere MAĐAAAAAAAAR, MAĐAAAAAAAR

Mile Majmun
Rade Trta
Bora Ris
Ljuba Dupe
Đura Slina
....

setiću se

Igriša...nemam pojma kako je dobio taj nadimak al' do jaja je.

MAĐAAAAAAAAR, MAĐAAAAAAAR

Ahahahahhaa, ne znam nisam čuo to, k'o zna gde sam bio.. Igriša od igrica jer je non stop igrao igrice.. To sam zaboravio i Belka kako belka majka mu stara? :/

Vulva (Aleksandar Vučić)

Ahahahahhaa, ne znam nisam čuo to, k'o zna gde sam bio

Pa valjda pre tekme.

Kod mene u starom kraju na Galenici bio lik kog su zvali Ljuba Kurac

U mom selu svaka porodica imala grupni nadimak: Zajci, Ćurani, Trtajci (oni su mi najjači), a mi besmo Šopi, baš bezveze. Glava porodice Trtajci je Ceci Trte.

Ljuba Kurac

Vulva

looool Ne pada mi više ništa na pamet.

Dragan Telac, Zoran Liska, Marko Slinca (nisam ja), Bata Kucka. Ima jos samo da se setim, inace ovo su nadimci iz mog sela.

Mog ujaka u selu zovu Rade Čokanj. Pitate se zašto?

Mile Tehnodrom....zbog obima glave

Bata Labus, moj deda, indirekntni.

U mom selu svaka porodica imala grupni nadimak: Zajci, Ćurani, Trtajci (oni su mi najjači), a mi besmo Šopi, baš bezveze. Glava porodice Trtajci je Ceci Trte.

И у мом селу је овако било. Мој огранак породице је имао надимак Ћорићи. Али најјачи надимак ми је Пецикурићи.
Што се тиче појединачног надимка, мој ортак се зове Ћоми Полиграф.