Prijava

Ја углавном варим буксне.. Понекад и заварим букснетине, ал' углавном варим буксне.

ЕДИТ И правим мјузик.. Уз буксне..

Ja non stop pijem kafu tako da se ne može reći da ništa ne radim.
Kad je toplo, izađem sa šoljom kafe ispred zgrade a ponekad idem u radnju sa šoljom kafe u ruci.

a ponekad idem u radnju sa šoljom kafe u ruci.

И ја понекад заварим буксну на прозору. А понекад изађем са њом у град.

Ja kad dođem kod nekog više me i ne pita "Hoćeš kafu?"
Samo ode i skuva je. Često me i čeka čim dođem.

Ја не пијем кафу. Попијем баш кад ми је досадно, или кад ништа не радим, или 'пак кад видим неку згодну девојчицу у кафићу на факултету где радим, онда седнем, пијем кафу и гледам је пожудно.

Пијем ракију.

Ja pijem dve kafe odmah čim ustanem. Za vreme prve ne razmišljam ni o čemu a tek kod druge se budim, puštam muziku i počinjem da uživam u kafi. Posle toga delim dan na momente između kafa.

Може и то. Ја не пијем ракију, али кад је пијем, пијем да се уништим, да би ме после носили кући к'о краља, јер знам да кад ме донесу до гајбе, тамо ме чека моја жена (види слику на профилу).

Kafa, buksna i rakija. Odlična kombinacija.

Kafa

Ово те мало разбуди.

buksna

Ово те доведе у нормалу.

rakija

А ово те натера да сиђеш до пекаре да хасаш.

Једем прасетину лол

Posle toga delim dan na momente između kafa.

лололол и ја исто тако, само између буксни. Да те не знам, помислио би да те знам лолол

лололол и ја исто тако, само између буксни. Да те не знам, помислио би да те знам лолол

Veoma zanimljiva misao lololololo

Једем прасетину лол

Džankee jede prasetinu da mast upije rakiju lololololo

Гледам Партизанове старе утакмице у Евролиги..

Гледам Партизанове старе утакмице у Евролиги..

Uf kakvih El Classic-a ima tu.....

Partizan - Panatenaikos. Svaka tekma šou.

Лепо за гледање.

Svaki put kad dođem sa tekme iz Pionira obavezno jurim da vidim kad će biti repriza da pogledam.

А јеби га, не идем баш на сваку, из КШ-а сам.

Ја гледам сваки дан Жигићев гол Роми. Како смо их отресли тад. Јеби глупе Жабаре!!