Prijava

Па како стане њих 7? :)

Ја сам увек хтео да имам неког гуштера, али сам мислио да су они по 200-300 ојра, па никада нисам ни помислио да набавим.

Ja bih 'teo neko zmijce, al jebeno je to.

Лијепо је имати каквог љубимца. Прво сам, давно некад, имао папагаја. Дошла раја један дан, почели га зајебавати и сутра га нађем мртвог. Истраумирао се ваљда, јебига... Послије њега сам узео од комшинице неко штене. Ма то нешто малецно било, сав сам се разњежио био и узмем га себи. Нарастао, јебо маму, ма ко теле. Ал није то фрка, него што је срао по тераси, па се стара исфуравала и рекла ми један дан да га избацим вани. И ја њега у џак, и лагано низ степенице са четвртог спрата сиђем доле на ливаду. Суза сузу сустиже. Тјерам га од себе, а он се враћа. А јебем ти, само кад се сјетим... И име сам му заборавио :(
Сад имамо само рибице и ћаћа их храни. Кад су старци били на мору прошле године, заборавио сам их хранити пар дана и пола их је погинуло. Гадна смрт, умријети од глади. Нисам ни за шта...

vesnam
Milice,ti si iz Nikšića,a?

Aha :D

Па како стане њих 7? :)

Ја сам увек хтео да имам неког гуштера, али сам мислио да су они по 200-300 ојра, па никада нисам ни помислио да набавим.

Terarijum relativno veliki, oni mali. :)

Kažem ti, ja uhvatio dva, pa se razmnožili.
A nisu toliko skupi.

Ja bih 'teo neko zmijce, al jebeno je to.

Zmije se tek lako čuvaju.
Imam tigrastog pitona(oko 4m je već), i nema problema.
Samo je bedak kad treba da se hrani.
Jede isključivo žive životinje...pa sad vidi. :/

Нисам ни за шта...

Jebiga, Faco, ne znam šta da ti kažem.
Maler si. :/

Meni puna kuća životinja. :)
Jednom prilikom ću sve lepo da ih uslikam, pa da stavim na "Vaši kućni ljubimci".

Edi jer ih pustas ovako nekad ili su stalno u terarijumu?
A sto se tice tog zmijceta koliko cesto jede?
I da li trpi muljanje po rukama?
I koje si ti godiste?
Mislio sam da si tinejdzer, ali vremenom sam shvatio da nisi.

Guštere nikad ne puštam. Mnogo su brzi jebote. :)
A zmiju mnooogo retko. Samo kad mora.
Pošto je mnogo velika, i ruši sve redom. Jede jednom do dva puta mesečno.

I da li trpi muljanje po rukama?

Ko?

:))

Zmijce.
Daj reci koje si godiste, sta si se stiso :)

Pa trpi.
Ali kažem ti, ne puštam često.

15. avgust 1969. :)))

Eddie, zapanjena sam! Bila sam ubeđena da imaš 17 i po...

Ahahah. Ma zezam se. Vidi link. :)

'Aj' da ne spemujemo više...

Jebo te.
Aj na pvt ako neces ovako.

Moj Milutin (levo) i moj pokojni Dragutin (desno) čiliraju uz kaficu i pljuge.
Zato je i Dragutin umro, bog da mu dušu prosti, cigare, piće i žene mu došle glave.

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1714/52/125/1565712423/n1565712423_30110750_1117.jpg

Na svu sreću, Milutin se trgao, dirnula ga je smrt prijatelja, živi zdrav život sada.

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1714/52/125/1565712423/n1565712423_30110759_4788.jpg

Čak je i počeo na Vukajliju da dolazi, da čita definicije iz offa. I zaljubio se moram vam priznati, svaki drugi dan me pita "Ko je jebote taj Peki d džem koj moj?"

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/59919_1568974195363_1565712423_31417821_2711109_n.jpg

Svaka čast,Pub.:) u odabrane.:DDD