Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. dok ne popiješ pola kaljavuge iz mora ili nekog ciganjskog bazena, ne moreš naučit plivhat muški

  2. Pizda vam materina bre kapitalistička, narod ljeba nema da jede, grca u dugovima

    Рече човек који се фалио дима кућу од триста сома евра хњо хњо хњо

  3. Лукс је зерпо. Смрт шмекерима кекекеке

    http://www.dodaj.rs/f/41/9K/35oBmfXw/image0039.jpg

  4. Срећа па још нису измислили пренос смрада преко интернета.

  5. Pizda vam materina bre kapitalistička, narod ljeba nema da jede, grca u dugovima

    Ona bre tvoja prskalica za vinograd košta ko mojih pet letovanja, a da ne pričam koliko pojedeš mesečno, a deca Afrike gladuju :P
    Uostalom, onaj moj desktop koji je ovo pokrenuo kaže da idem na ODMOR, ne na more.

  6. Банујте га јер је богат. Доле озренски тајкуни!

  7. štae, kučko, ja iam plave, crne, ljubičaste, crvene i bijele. moram ih slikat, da se vidi raskoš!

  8. Luks samo hoce da kaze da se prijatnije oseca kad zalegne u zadnju unutrasnju gumu od rakovice, dok u suncanim ocalama ispija koktelcic sa kisobrancicima nadomak slovenkse plaze, dok iz zvucnika bije novi vlado georgijev remix, a u vezi andjele.
    rispekt.

  9. Bruce
    ja ću izgleda na more kad se Srbija ujedini sa Hrvatskom i Crnom Gorom...

    i ti znači čekaš da se voivoda vrati.

    lukse u mom selu je ne znati plivati grijeh koliko i prije kad te nisu primili u vojsku :D
    tako da su očevi sinove još kao malu djecu bacali u zelenac, ako ispliva super, ako ne, ko ga jebe ionako je onda beznadežan slučaj.
    jednom kada naučiš šlivati skontaćeš kako je to gotiva spustiti se se plivajući niz brzake.
    celt inače sve objasnijo u čemu je tvoj problem, probaj da roniš u plićaku da se oslobodiš straha od potapanja i da naučiš pokrete. tako ja naučio kao klinac, sa drugovima izronjavao jedan bijeli kamenčić koji baci ovaj prije tebe a ti ga onda moraš izroniti.

  10. До јаја. Јес да вам је море постало говно задњих 10-ак година, али крајем деведесетих сам обожавао баш тај део боке. А и ћале је служио војску на превлаци, па сам чуо свакакве приче. А и дан данас имам страх кад се сетим ооооооогромног брода како улази у залив, деведес осме ваљда, ја клинац, а имам ту неку фобију од абнормално великих ствари (не мислим на гујцу лисе ан или курчину рона џеремија) него те огромне ствари које је створио човек, небодере, оне огромне цеви металне, авиони они масивни. Како је тај брод стао у боку, ни дан данас не знам

  11. tako da su očevi sinove još kao malu djecu bacali u zelenac, ako ispliva super, ako ne, ko ga jebe ionako je onda beznadežan slučaj.

    На коју фору си ти остао жив?

  12. Kad pocnes da jebes, Leprikorne, skapiraces.

  13. зато ти још ниси скапиро?

  14. Njesra ti je replika.

  15. то је тај хумор, јел? хехехех

    у реду је плинаро, само храбро

  16. Koji humor? Ja se nijesam šalio.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.