Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. Ја тек у августу на море са старцима, оће ћаћа да нас окупи. Па онда у септембру у грчку са друштвом.

  2. Ah, more...mislena imenica još ko zna koliko decenija...

  3. I ja odbrojavam, jos 11 dana...

    I ja odbrojavam još 11 dana, ali do prijemnog! :(
    Ko blesav se nerviram... :(

  4. ja ću izgleda na more kad se Srbija ujedini sa Hrvatskom i Crnom Gorom...

  5. Javi mi onda, Brus, da ulovimo tu pošljednju priliku da umočimo dupeta u slanu vodu.

  6. Jebo more: em ne znam da plivam, em me smori da objašnjavam ljudima da sam beznadežan slučaj i da nikad neću naučiti plivati i da sam sasvim O.K sa tim, em se posle drugog dana dibidus umorim od odmaranja pa bih nečim korisnim da se zanimam, em se ne osećam prijatno kad ima dosta ljudi oko mene. Meni to komplikovato do zla boga. ;-)

    EDIT: malopre promašio temu :D

  7. Idi bre, paninaro, sad mi žal još grđi.

  8. težak je to život...

  9. Bre, Lukse, kako to sebi možeš da uskratiš?
    Niko bre, nije beznadežan slučaj.
    Ja to n'umem da shvatim!
    D'izvineš.

  10. Pizda vam materina bre kapitalistička, narod ljeba nema da jede, grca u dugovima A VI NA MORE IDETE, GUZICU DA UMAČETE, A?

    MORE SVI BISTE VI MENI NA MORE I TO NA OTOK! GOLI OTOK! PA KAMEN DA TUCATE A NE DA MLAČITE GUZOVE!

    DRŽAVA DURADI NEŠTO!

  11. Bože Skočko, pa to je zbog zdravlja, nije zbog hira...

  12. Majave, eve ovako. ;-) Nebrojeno puta sam pokušavao da naučim da plivam što sa učiteljima što sa amaterima entuzijastima. Sve ja uradim kako kažu- mlati ovako - ja mlatim - uradi ovo - uradim. Opusti se - opustio se - nisi - jesam - nisi - jesam.... posle jedno par desetina puta ovako shvati čojek apsurd. Tako bude svaki put. ;-)

  13. pa što odmah ne kažeš da nećeš da se opustiš, lakše bi bilo svima :)

  14. Pa kažem ja da sam beznadežan slučaj za plivanje, ali ljudi iniciraju pa im izadjem u susret da im ne povredim emocije. :-D Hoću ja da se opustim, ali nemere. :-D

  15. Moraš prvo da se napiješ, pa tek onda u vodu.

  16. Rade, sumnjam da bi moji plivački talenti od toga napredovali, pre bi to rezultiralo u \o/, sa oscilatornim kretanjem ramena, pevanju, zagleganju žena na obali, i "MALI, DE SKOKNI PO DVA HLADNA I KUSUR OSTAVI ZA SLADOLED" lolo

  17. Jebo more: em ne znam da plivam, em me smori da objašnjavam ljudima da sam beznadežan slučaj i da nikad neću naučiti plivati i da sam sasvim O.K sa tim, em se posle drugog dana dibidus umorim od odmaranja pa bih nečim korisnim da se zanimam, em se ne osećam prijatno kad ima dosta ljudi oko mene. Meni to komplikovato do zla boga. ;-)

    znam ljude koji ne znaju da voze bicikl.

    plivanje je lako, samo treba da se pomiris sa situacijom da nije strasno da ti glava upadne ispod vode ponekad, i da to sinhronises sa disanjem. onda i pokreti postanu skladniji.

    jedina stvar koja sprecava coveka da nauci da pliva je strah da ce da propadne u vodu, sto je nemoguce. ako udahnes i gledas u nebo, bez mrdanja, lice ce ti biti van vode, a usi u vodi. tako bez mrdanja ako sinhronises disanje sa potopljavanjem moz da sedis dok se ne sparuskas sve...

    izvor: trenirao plivanje surnaest godina...

  18. a moment kad izvadis ruke iz vode od stra', glava upada u vodu.
    cista fizika. drz lice iznad a sve ostalo ispod vode :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.