Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. Pff kurcimo se, a.
    Sace prodas i kupis zlatnu nogu.

  2. nema prodavanja, stoji u testamentu da nemam prava da prodam i da moj naslednik toga mora da bude neko iz đedove linije potomaka...nači ili moj sin ili neki rod kojem je i đed rod, ne sme sa ženine strane niko!

  3. PPP, lepo je...valjaće

  4. A, kako to bre?
    Stas radis stim?

  5. prodaj i kupi 1634 Džordanke

  6. nem pojma šta ću....ima gomila oraha, oko 250 stabala, a orasi skupi...

  7. E ako ima dosta oraha uzmi nekako okupi par ortaka, pa skupljajte i prodajte.
    Sto kazes orasi skupi, moze se fin bizmis napravi otoga.

  8. ma par ortaka haha pa da moram da im platim dnevnice...a i nemam tolko ortaka

  9. baci bombu i sve uništi

  10. Ma nisam reko sbih 250 stabala bre :)
    Nego ono jebiga, dan po dan..
    A plati im kad prodas to.
    Prosecna cena ti je oko 250 din/kg :)

  11. Sale inače prodaje orahe za mađarsko tržište. Tako je kupio Lumiju

  12. Sta s ti mislio makarone lololo

  13. mozes da izdajes divljim zivotinjama...ako ne daju stanarinu na vreme MRŠ iz moje avlije...i puškom

    edit pa onda od tih para od stanarine kupis dzordanke kolko ti dusa iste jbg

  14. Posjeci to znaš ti kolko je kubik oraha. xD

  15. stoji u testamentu da nemam prava da prodam i da moj naslednik toga mora da bude neko iz đedove linije potomaka...nači ili moj sin ili neki rod kojem je i đed rod, ne sme sa ženine strane niko!

    Ovo može da toji samo ako ti je testament overio Miloš Obrenović. Ili si vlasnik ili nisi.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.