Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. Meni baba dala zlatni Liberty coin. Moraću slikati, kad se već kurčite.
    http://www.antiques.com/classified/1092134/antique-mathey

  2. Moraću slikati, kad se već kurčite.

    Uh, što se kurčim s dve hiljade dinara... Al dobar ti je taj sat, samo ne znam, nije baš kao za svaki dan.

  3. Ma nije ni za šta, jbt, stoji u staklu, previše je prefinjen, ide samo na odijelo a to nosim recimo nikad.

  4. Eddie, sjajna ti je menažerija! :)

    haha hvala

    Brate ovo stvarno tvoja zmija? De si kupio i koliko si platio jebote? :D

    jeste jeste
    imam je od malena lolo ne secam se gde tacno. u nekoj prodavnici u NS.
    ali ne znam da l to postoji i dalje.
    mislim, ali nisam siguran, da je bila oko 500e.
    nije bila dugacka ni pola metra.
    sad ima preko 4m i oko 30kg

  5. Skup je ovaj gore brietling sat. Ovaj bas mislim da je oko neke dve hiljade otprilike. E edi brate moram ovakvu jednu zmiju da kupim hahahahaha, mada ne znam sta cu sa njom

  6. Imaju kopije tih satova od 50 eura, pa od 100-200 eura pa do originala :)

  7. Зар се Брајтлинг не добија кад купиш Бентли или тако нешто?

  8. ako ovaj Valdemarov nije sto puta lepši od Bretlinga. Kake su ono komplikacije, prenatrpano, baš ružan sat. Ne mož da vidiš koliko je sati.

  9. Brate, koj ce mi kurac jebena kopija. Ako ocu da ga kupim, kupicu ga original, a ako ne, uzmem ono za sta imam pare.
    @YeahBatch ima ih i u slobodnoj prodaji, i to dosta :)

  10. Pa nigde ja nisam rekao da neko od nas uzme kopije. Za te pare uzmeš Fossil i miran.

  11. Nisam ga kupio, dobio sam ga uz Bently. Pa ono i ne znam koja mu je prava cijena.

  12. Eddie, koja je vrsta zmijče? Koliko one često jedu, kupaju se i tako to?

    Zmije su ustvari genijalne na dodir.

  13. python bivittatus, ili burmanski piton.
    jede otprilike jednom mesecno. icepa prilicno velikog zeca.
    ne kupa se nikad :)
    ali moraju govna da se ciste...

    a to za dodir je tacno. ljudi uglavnom tripuju da su zmije ljigave.
    a one glatke i hladne...

  14. Ja sam sa drugom hvatao poskoke, u Doboju bilo neko otkupljivanje poskoka i stršljenova. E to je bio život. Živ poskok bio 10km, a stršljen živ bio 2km. Groblja smo najčešće obilazili, tu se sunčaju i ima ih koliko oćeš i nećeš, plus kamenolomi napušteni. Zmije su fine, al' ni za kurac nisu.

  15. deo nasledstva koje mi je pripalo ove godine:

    4 hektara šume sa izlazom na jezero
    http://farm4.staticflickr.com/3496/4061236178_82543ed0f4_z.jpg?zz=1
    http://1.bp.blogspot.com/-2vIwv6IMcPg/T7xMjJbaqwI/AAAAAAAABBk/mK-Fl6ILjGU/s1600/CIMG3190.JPG

    + 2,5 hektara livade...na Tari.
    edit: Nije deo naslectva, nego je to SVE što sam dobio.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.