Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)

  1. Jesi ovu prvu slikao sa bandere? Mislim, promenjen ti ugao :)

  2. zapravo sa moje višespratne kuće
    p.s. najviše u selu

  3. meni se pastrmka zgadila, da imam para samo bih smuđa jeo

    smuđa

    Ово d ти има неку чудну цртицу, Кајзене поправи баг!

  4. Sanšajne, ako ti ovo nije slikano kod tetke onda pod hitno menjaj dizajnera enterijera :)

    Dobre čarapice, cenim.

  5. rispekt za sanseveriju

  6. to je difenbahija deki bre :)

  7. Sanšajne, ako ti ovo nije slikano kod tetke onda pod hitno menjaj dizajnera enterijera :)

    Kod mene je. Nema bolan ubosni dizajnera enterijera. Ne da Dodik te parade da se održavaju. :)

  8. Au brate, toliko imaš gastoskih detalja da te moram pitati ko ti je u Švici? :)

  9. http://i.imgur.com/ipzEclO.png
    Ват д фак из дис?!
    Плиз, дон'т тел ми...

  10. Ven ju si it ju šitbriks.

  11. voli rajder dutripuje kurčinu tamo gdje je nema. smiri se, saće aprilski rok.

  12. Au brate, toliko imaš gastoskih detalja da te moram pitati ko ti je u Švici? :)

    Hhahaahahaa.. Nemam nikog, težimo ka tome (kao što se vidi iz priloženog )

    Ват д фак из дис?!

    Ručka jebena :D

  13. Немам ништа до јуна додговарам...
    Уосталом, шта оћеш - видиш са каквом кривином је дизајниран... нема шта друго да буде... :)

  14. Риха Дисидент

    voli rajder dutripuje kurčinu tamo gdje je nema. smiri se, saće aprilski rok.

    riha se tripuje da pokazuje intelektualnu supremaciju u jadnom i neverovatno niskopotentnom pokušaju šiljenja kurčića na rajdera
    koi transfer blama

  15. Уосталом, шта оћеш - видиш са каквом кривином је дизајниран... нема шта друго да буде... :)

    Kolega, ponekad je banana samo banana.
    Z. Frojd.

  16. Не верујем ја ништа, Сигмунду... тај је само прекопирао моје тезе, и објавио их као своје, а ни сам није веровао у то...

  17. И да, Рихо, стиди се...

    Шиљиш кићу... све преко интернета...и то на мене...

  18. direktore sjećaš li se da sam zbog razumnosti džonija pristao da te ne pratim po forumu. ako mi se još jednom obratiš ovim tonom jebat ću ti mater na svakom ćošku sajta.
    ne tjeraj me da budem negativac.