Prijava

Никад не бих знао да И.И краде форе.

Е, немам појма. Смишљам шта би радио тако у слободно време, али стварно немам појма.

Да није било Вукајлије или стереотип?

Никад не бих рек'о ћалету, "Ћале размишљам да л' си ти друштвени паразит или само стереотип"?

Вероватно бих висио на фејзбуку. Драго ми је да постоји.

Пеки д џем
Е, немам појма. Смишљам шта би радио тако у слободно време, али стварно немам појма.

Ти би измислио Вуку. :) А ја бих само играо кантере, што већ и радим.

Da nije bilo Vuke? Eh, teško pitanje.... Ne znam, vjerovatno bih dvostruko više vremena visio na fejsbuku i, kako reče jedan od autora na ovoj temi, živio bih u zabludi da sam duhovit..... I takođe ne bih koristio mnogo fazona tipa "Taj rad!", "Tako je!", "Pandan" i mnoge druge..... Sve u svemu, veoma korisan sajt....

Da nema Vukajlije, ja nikad ne bi laga ovolko, ovako moram da izmišljam razloge zbog kojih ne izlazim iz kuće ili kasnim neđe. Fak maj lajf.

Ja bih probao da ubijem vreme na nekom drugom sajtu.
I otprilike sve ovo sto su ostali rekli od sad.

Има овде пуно људи који заиста делују начитано па мало подстичу на неки интелектуални рад у стварном животу, то је позитивна ствар. Погово за младе. Ето, једне светле стране сајбер света.

Jebes ga da nije ovo istinito, ne bi zacepio petaka iz istorije! Hell YEAH!

Ništa se ne bi menjalo
kao da ne bih mogao bez Vukajlije
Čega nema bez toga se može

Da nije Vuke, trebalo bi je izmisliti.

posebno sam radosna da, dok moj muz spava na njemu on vise ne hrce

Zbog ukocenog vrata i glavobolje sam patila celog zivota, ali sada mi Vukajlija u tome dodatno pomaze.:)

Ne bih znao napraviti sendvić i pohovane tikvice. Ne bih znao da je Šveđanima oteto vjekovno ognjište u Škotskoj.

ja mislim da i ptice na grani znaju - da nije bilo vukajlije ja ne bih imala najboljeg dečka na celom svetu i ne bih bila ovoliko ludo zaljubljena i srećna!

Истопише ми се муда од силне патетике, Лемајо.

A ko je Lemajina ruznija polovina?

Јеси ти, Фејсе, некад вид'о Чичу?