Prijava

Како онда можеш тако категорички да тврдиш да је он Лемајина ружна половина?

Јбга, па не може она да буде своја ружнија половина...

Може, бре, све. :)

Cenim da sam još više ofacio za ovih već par godina na sajtu. I pre sam bio faca, al' nije to to.

I da, od nekig članica sam sazno da imam mnogo veliki kurac.

A ja mislio da je prosečan. Nikad nisam znao sa šublerom, jebiga.

Da nije bilo Vukajlije, ne bih koristila č, š ć, ž i ostale hibride.

Da nije bilo Vukajlije, verovatno bih se utopila u more knjiških moljaca i namazala kreativnost na lebac jedno jutro za doručak.

Da nije bilo Vukajlije ne bih otkrila misteriju sveta i univerzuma da su lajavci i trolovi na internetu ipak normalna (ahem) ljudska bića kojima je u nekim trenucima samo dosadno pa žele da podele to sa svetom na neki, njima najjednostavniji način.

Da nije bilo Vukajlije nikad ne bih znala da ima toliko dobrih jebača na ovome svetu.

Da nije bilo Vukajlije, nikad ne bih znala šta je močuga, niti koliko je veličina tog predmeta bitna za ženski rod.

Da nema Vukajlije, sad bih verovatno blejala negde sa flajkom piva u ruci i družila se sa ljudima.

Пази кад тако поставимо питање, ко је Лемајина ружнија половина... хм ако то није неко мушко, онда мора да се она парча, нпр, лева је Лемајина ружнија половина, ако ме разумеш, или доња, или горња, то је мало зајебано... сад си ме бацио у ребус

A ti si bacio moj post u senku. Pu Fejz bre!

da nije bilo vuke ne bih upoznala neke jako fine i meni sada izuzetno drage ljude ^.^

Пази кад тако поставимо питање, ко је Лемајина ружнија половина... хм ако то није неко мушко, онда мора да се она парча, нпр, лева је Лемајина ружнија половина, ако ме разумеш, или доња, или горња, то је мало зајебано... сад си ме бацио у ребус

Да, брате, али тештко је одредити горњу, односно доњу половину, ако ме разумеш. Мислим, пре него што пробаш да пресечеш човека на пола, никад нећеш тачно знати где тачно да исечеш тако да горњи и доњи део имају исту килажу, јбт. Типа исечеш и испостави се да у ногама има два кила више. И шта си онда направио? Половина испада да није половина. То је Шајлоков проблем из Млетачког трговца. Тачније, слично нешто. Није ппола кила, него пола кила и нешто.

Зато се морамо ограничити на вертикално раздељене половине. Ако ме разумеш.

аха значи ипак мора да је сечемо по дужини, па да одређујемо... али чек опет, зар није половина геометријски а не запремински... мислим измеримо је и сецнемо на пола... коме се јебе за килограме, ако то на око буде половина? Ај сад т мени то објасни...

messalina

A ti si bacio moj post u senku. Pu Fejz bre!

Извини :(

аха значи ипак мора да је сечемо по дужини, па да одређујемо... али чек опет, зар није половина геометријски а не запремински... мислим измеримо је и сецнемо на пола... коме се јебе за килограме, ако то на око буде половина? Ај сад т мени то објасни...

Па, ако је геометријски, тек онда не мож' да сечеш Лемају по ширини. Или си мислио да измеримо површину, па онда?

А ко ће онда бити меродаван да установи са сигурношћу која је лепша половина?

Извини :(

Mwa!

Da nije bilo Vukajlije, propustila bih Slobodana, najpoznatijeg arčera novog i starog sveta.

Ovde bar mogu da stvorim taj prividni osećaj da nekog interesuje ono šta ja imam da kažem. Dok na fejsbuku i u realnom životu sve ama baš zabole uvo za moje mišljenje.

Vukajlijo, hvala ti na tome.

I ako bi mogla i meni neku ribu da nabaciš?

Да није било Вукајлије никада не бих знао да јебем на толико начина.

Да није Вукајлије, не би овај комп био данас на мом столу.

Да није Вукајлије, не бих имао шуљеве.

da nije bilo Vukajlije još bi jeb'o dva puta dnevno, svaki dan...sad se proredilo....

messalina
Da nije bilo Vukajlije nikad ne bih znala da ima toliko dobrih jebača na ovome svetu.

Bas to! :D