Prijava

da nije bilo vukajlije, nikad ne bih video doppiu. mwa, mwa, swetjeetze :**

Да није било Вуке ја би сад био у лудари.

Da nije bilo Vukajlije ne bih saznao za HaxBall!

Да није било Вуке ја би сад био у лудари.

uf, a ovde si se spasao.
nije koza, nego jarac. paz' molim te :)

Da nije bilo Vuke ne bih postao nadrkani adolescent koji ide i napušava ljude.
Ostao bih večiti golman...

Ne bih imala prozor u svet kome odavno ne pripadam.

Da nije bilo Vuke, mislio bih da samo ja mogu da se smejem nekim glupostima, a ovde mogu da proverim tako sto ih definisem, pa proverim ima li istomisljenika (a uvek ima).
Da nije bilo Vuke, verovatno ne bih ostavio cigare.
I da nije bilo Vuke, verovatno bi vise vremena posvetio nekim glupostima po netu, a ovde ipak moze svasta pametno da se cuje.

Да није било вуке,не бих нашао жену мог живота..

Da nije bilo Vuke ne bih znao da Doppia ima ovakve noge.

Da nije bilo Vukajlije ja nikad ne bih postao Dželat i bio u penziji.

Da nije Vukajlije, ne bih nikada naučio da koristim "elem".

Ne bih imala prozor u svet kome odavno ne pripadam.

koja si ti CARICA...

Nikada ne bih upoznala Caru, glavnog pandana :)

nikada ne bih čuo ovoliko narodnjaka...

Ja mislim da bi mi zivot bio tuzniji a soba prljavija. Dodjem ovde, isplacem se od smeha, obrisem patos onime sto trenutno nosim na sebi, ustanem, onda se isplacem na nekog Veselina. Popizdim kad shvatim da njegovu ulogu igram. Zadavim se vodom od smejanja nekom sledecom definicijom, i odem napolje obogacen za neke nove poglede na svet.

Ovde sam saznao mnoge stvari i počeo da ih primenjujem. Ribe 'vatam na defke, a u zadnje vreme i na blog. Kad sam vid'o Džimija (kol'ki je čovek sad, a kol'ki je bio nekada), odma' sam počeo da cepam 6 obroka i oko pola kile mesa dnevno. Imam 2kg više, i hronični nedostatak kinte. Počeo sam da škrtarim na izlascima da bih mogao da pokrijem troškove za hranu. Takođe sam počeo da pijem pivo od kog me posle boli glava. I počeo sam da savete za životne raskrsnice tražim ovde, iako ljudi dođu i samo se izjebu nad mojom temom. To mi uglavnom govori da je jebanje rešenje za sve probleme. Takođe planiram da počnem nešto da učim za prijemni, al' mi blog i Vuka oduzimaju previše vremena, pa planovi ostaju samo planovi. Moram takođe da kažem da vas volim sve, poput onog hrvata što neumorno širi ljubav netom. I tako...
Sad sam bolestan, imam temperaturu, i umesto da sam u krevetu, ja sedim u šorcu za kompom. Živela Vukajlija!

Ribe 'vatam na defke, a u zadnje vreme i na blog.

Uf brate... I kako ti ide kaži mi? :)

StrajaKg
Da nije bilo Vuke ne bih znao da Doppia ima ovakve noge.

Strajo bre, maloletno! :)

Coa, Strajo :D haha :D
Da nije Vuke, ne bih upoznala ove divne mladice iz KG :D

Uf brate... I kako ti ide kaži mi? :)

Ide bre, fino. Najozbiljnije. Na blogu bacam mračnu romantiku, a ovde zezanje. I onda one pomisle kako sam duhoviti romantik sa velikim nosem i dubokim džepom i tako...
Jest da traje dok traju iluzije, al ono, bleja. :)