Prijava

Мерци ако тако изгледаш ко на аватаро ај се дружимо!

Ћеро ложиш се на азијаткиње, који си Маџгаљ!

Ти и ја имамо прилично велике просеке, и били би високо на листи, у рангу аутора који, руку на срце, пишу далеко боље од нас.

Uvek me je fasciniralo kod ovog coveka to sto bih citanjem njegovih postova pomislio da na Vukajliji pisu Chak Palahnjuk i Haruki Murakami :)

Elem, sto se predloga tice, prosek je indikator za sebe, poeni su indikator za sebe, i jedno i drugo je relevantno na svoj nacin. Ne vidim zasto bi ova dodatna opcija pretrage skodila, posebno zato sto u prvih nekoliko strana autora ima gomila njih koji su tu stigli zato sto su, ruku na srce, spameri.

posebno zato sto u prvih nekoliko strana autora ima gomila njih koji su tu stigli zato sto su, ruku na srce, spameri.

OBJASNIO!

Meni svejedno, al bi vas onda kaizen sve sjebao jer ima prosek 530.
Beat that madafuckerz!

Al da bude uslov da se ima bar 155 definicija.

jebi ga i nad carom ima car http://vukajlija.com/recnik/autori/24559... tako da kao što sos reče, zabpravite na ovu opciju...

sofist

jer bi se pozicije svih autora menjale posle svake nove definicije koju neko objavi.

Za autore sa velikim brojem definicija prosek je prilično stabilan parametar. Da biste na 1000+ definicija popravili prosek za 1 poen morate da "zaradite" 1000+ poena. Opet, ako neko sa dve definicije ima prosek 700, možda je imao jednu odličnu, sa skorom 1398 i drugu sa skorom 2. I to nije problem, vredi da se pročitaju obe. Meni se ne dopada što se više energije troši na razna rangiranja nego na čitanje i pisanje. Pišite kvalitetnije i imaćete i više poena i bolji prosek. Možda će to indukovati povećanje virtuelnih muda, ali u međuvremenu ona stvarna mogu i da atrofiraju.

Kaizen čita sve predloge, a ako ne odgovara na temu, onda ne prihvata predlog. Tako je oduvek bilo. =3

Vidim neki kažu da je ova opcija bila i ranije. Pogrešno! Nije bila nikad.

Što se mene tiče, neka se uvede to rangiranje, ako kaizen bude hteo. Ali će biti beskorisno, ja mislim. Privlačiće pažnju prvih nekoliko dana nakon uvođenja, pa će onda samo neki pratiti to, dok će drugi zaboraviti da ta opcija i postoji.

Mnogo bi mi korisnija opcija bila "zbir glasova na postere" (još uvek mi nije jasno zbog čega su ljudi toliko protiv toga). Kome bi to smetalo, ne razumem. Samo bi stajalo na profilu, kao što i prosek stoji i ako me zanima kako stojim sa posterima, samo bacim pogled. A prosek mogu da izračunam i sa kalkulatorom (jaka stvar).

Ali ipak, što više opcija to bolje. Kao što reče neko, to je trik administratora da zadrže ljude duže na sajt.

Vrlo je prost i ocigledan razlog zasto se ovo trazi. Voleo bih da vidim da me neko ubedi da Motika ima ijednu bolju definiciju od ovog coveka.
A Motika je 3. autor po rejtingu na sajtu! Ne stoti, ne trideseti, TRECI! Prosto mi je neverovatno da ovako nesto mora da se trazi po 50 puta i da se uopste objasnjava logika zasto je potrebno da ovo postoji. Postoji 400 boljih autora od njega (nemam nista licno protiv coveka), a ne postoji nacin da se tih 400 lako nadju - A TREBA DA POSTOJI.

Jeste sve to tacno, ali kako si stavio gif za avatar?

Ne vidim razlog za toliku frku. Ako ste na Vuki zbog ranga onda ste promašili kompletnu ideju sajta. Možda grešim, možda i ne, ali ja sam ovde PRVENSTVENO zbog dobrog provoda, druženja i saznavanja novih mišljenja o starim stvarima. Imam relativno visok prosek, relativno visoku poziciju i gomilu ljudi s kojima lepo mogu da se zabavim. Pri tome nemam odabranih definicija da bi mi 1000 poena nadoknadila jedna defka, a nisam ni molio za to. I stvarno me je već smorilo ovo prozivanje kako praviti rang listu, a svaki predlog se smišlja u ličnu korist. Nećete nikad biti Reservoir dog ili StrajaKG ako ne počnete pisati DOBRE defke, kakav god sistem kaizen uveo za rangiranje.

Mnogo bi mi korisnija opcija bila "zbir glasova na postere" (još uvek mi nije jasno zbog čega su ljudi toliko protiv toga). Kome bi to smetalo, ne razumem. Samo bi stajalo na profilu, kao što i prosek stoji i ako me zanima kako stojim sa posterima, samo bacim pogled. A prosek mogu da izračunam i sa kalkulatorom (jaka stvar).

Ja se slažem sa ovom barakudinom izjavom.
Što se tiče predloga, ja sam za, jer znam koliko je remcu stalo do toga, stalno ide na profil da vidi koliko ima pluseva i loži se na prosjek, tako da u potpunosti podržavam sve što je remac predložio.

Ajd im reci na sta se jos lozim

Barracuda

Kaizen čita sve predloge, a ako ne odgovara na temu, onda ne prihvata predlog. Tako je oduvek bilo.

А, ако му се свиди, нема фрке! БИЋЕ!

Зајк, и ја сам прилично сигуран да ово није било.