Prijava

Е сад, знам да је доста људи играло кликере као клинци и водили оне разговоре, типа: Играмо у дуљу, ђид'о си, нема лагери, мермерац, једноперац и разне пичке материне па ето.. јел сте ви сиграли кликере и какви су се разговори водили?

Ја никад нисам играо у дуљу био сам пичка, али никад нисам ни гурао кликер по сељачки, јер је сељачки било, и био сам баш прецизан. Ви?

Ja sam krao od komšije lagere da bih drao decu po ulici :D

Prejaka parodija, +

Nisam voleo na rošu da igram, al sam znao da tusiram. Nisam djidao al mi je omiljeno bilo trougao...bugerom sam bombardovao njihove uglavnom nulike..nema nista lepse ako im ih pritom slomis...imao sam neki sestoperac kojeg sam nogom trljao od beton da se onako lepo izulja da ne klizi kad gadjam

izulja

Da bre! I ja sam gotivio te!

Najjace mi je bilo kad spicis klikercinom ovog drugog a tvoj ostane u mestu zakopan i jos se rotira a ovaj ode negde u picku materinu! Uf kako je to bilo jako, sad sam se najezio!

I da, ste igrali na velike rupe il onako male malo vece od obima klikera?

Mnogo dobro sam igrao klikere! Ma, da ima olimpijsaka disciplina, bio bi na podijumu 100%

Ti si, brate, Fejze, car!

Ja sam tuko do negde petog razreda, ali su mi povrede omele karijeru, olol!

Ja sam tuko do negde petog razreda, ali su mi povrede omele karijeru, olol!

Ја имао фрку са штитном жлездом и нисам могао да наставим, јбга, а био сам таленат..

Danasnji klinci ne znaju sta propustaju.Igrali se klikeri i po ceo dan.Bio sam prosecan igrac,nista posebno, ali sam umeo da pogadjam sa prilicne udaljenosti.Specijalnost mi je bila gadjanje po zemlji.

Moja specijalnost je pogađanje "rupca'' iz prve.

Editovanje posta od strane postavljača istog : Ne baš iz prve, ali sam uglavnom prvi ubacivo.

Prošle godine je u mojoj školi bila groznica igranja klikera, celo školsko dvorište je bilo izrovareno...otišao bih u školu sa jednim klikerom, a vratio se sa pedesetak...:D

Moja specijalnost je pogađanje "rupca'' iz prve.

E, tu sam bio najgrdji.Bacao sam kao da sam sakat.

Језиви ја сам имао другара ко ти што си , ал он брате све то надокнађивао игром, дечко кидао ал није имао добру пол позицију... тако да ништа не мора да значи то

Ja sam majstor za dvorupac(pogadjannje iz prve)nikad nisam bio fan lagera to je meni proseravanje uzmi ti lepo obican kliker pa da se cepamo!

Skenj, sastavljam ultimativnu definiciju o klikeranju 2 dana... Za sat vremena me prejeba čovek.

што бре? можеш овде да је окачиш да буде лајтмотив теме, њен понос и дика..

Мени остало у сећању само "беге" и "нове", "џомбе", "порцуланери", "гвоздењаци", "нафташи"... полако се присећам шта који термин значин.

мене интересује јел клајфер био нглсе за кликере ил само посебна врста... знам да смо се ми звали у фазону ај пикамо клајфере... е сад ако је неки сленгић да га дефинишемо лололо