Prijava

Nalazite se zakljucani u praznoj sobi, tu je samo nekoliko stvrcica koje su u sobi namerno "zaboravljene", i mozda bezbroj tragova koje tek treba pronaci. Da li mozete da pobegnete iz sobe?

http://useloos.com/mediaplayer/?itemid=5314

ja imam kalauz sva vrata otvara,br 43 model nike air max!!!
prema tome,dabome...

Ovde fali kvaka, kalauz ne pomaze :):):)

Pa sta ako fali kvaka.Ako su vrata drvena,a u sobi se nalazi malo ostriji predmet po mogucnosti gvozdeni ja mogu poceti da habam vrata.Izasla bih za jedno 3-4 sata.

Nakupila sam gomilu beskorisnih sitnica, od kojih ne znam za šta služi bar većina. :)
Sad ću to da strpam u džep i sačekam da se neko seti da me izvuče. :)

Rešio sam ovo pre neki mesec. Mnogo je glupo i zarazno.

Došo sam skoro do pred kraj, a onda sam ipak morao da nađem na internetu kako se rešava. Nisam mogao baš toliko da tupim mozak. Tvrdim da bez toga niko neće ovo da reši.

Ma moze, sve moze:):) Brutal Force:)

Ovo je prava stvar koja ce me zatvoriti u sobu na neko vreme... Dok ne nadjem nacin da izadjem ili dok ne batalim :)

srećno obi. oči će da ti oteknu i ispadnu :)

Ima da pobegnem, ne zvao se ja Obelix!
(A i ne zovem se tako) :)

e i ja sam kada sam rešavao onomad još pogledao jedan deo na netu. onaj sa dirkama :D

како сте успели да подесите шифру за сеф?? колико видим, мора из цуга да се намести на број а то ми се чини посве немогуће, шиба ко подмазан! то не пише у воктруу :Д

klasicno otvaranje sefa. ides prvo do x (na skali) u desno, pa do y u levo, pa u z na desno itd...

Jasna mi je šema, nego mi nedostaje veština. Prebrzo se okreće, i ako potrefim x, već sam na y omanula za broj, dva i onda moram opet. Probala sam jedno 20 puta, mrka kapa. Nadala sam se da znate neki laksi način :)

klikci. kako bre brzo?
tu nesto nije kako treba.

Ђиљана, ne moras iz cuga, mozes i cak-cak podeok po podeok, bitno je da iskljucivo vrtis u onu stranu koju ti traze, ne smes da vracas u suprotnu da bi dostimala broj. Kad stignes do trazenog broja, to je to... onda prelazis na sledeci, i vrtis ga u onu stranu koja se trazi.
Pozic:)

O, pa to je divno! Hvala. Već sam bila rešila da ću, kad se obogatim, da držim dragocenosti u klimi ili tako negde :)

пре неколико месеци сам решавала ово и успела сам..заразно је, нервира ме, а нећу да баталим док не решим..другару који ми је послао линк сам псовала целу фамилију док сам решавала..

kako da predjem jebeni prvi nivo